Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudok valakiből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok valakiből a lehető leggyorsabban "kiszeretni"?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút, kb. fél éve kezdett tetszeni és utána egyre jobban, mivel nem volt vesztenivalóm (messze lakik) annak ellenére, hogy tudtam h az érzéseim viszonzatlanok megírtam neki... Azóta találkoztunk, megölelt, megpuszilt, de semmi komoly... mondta, hogy maradjunk barátok bár nem túlzottan reménykedtem többen mégis most, hogy megromlott a kapcsolatunk (kevesebbet beszélünk), nagyon hiányzik, irtó szarul vagyok mostanában, és eldöntöttem, hogy mostmár tényleg végre végérvényesen feladom és keresek valaki mást kiszeretek belőle stb. csak sajnos nem nagyon megy 15/L (tudom h fiatal vagyok, de attól még szerelmes vagyok/voltam szerintem)

2016. aug. 17. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok és azt hiszem az a legjobb ha keresek valakit és belészeretek, ha csak először hülyeségből is. Kitisztul a fejem, majd utána lesz ami. 15/f
2016. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találkozgass valaki mással. Mármint nem kell összejönni rögtön mással. De foglald le magad, menj mindenféle programokra másokkal.
2016. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám a választ, nem szenvednék 3 éve. A remény hal meg utoljára.
2016. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... megpróbálom
2016. aug. 17. 18:03
 5/6 A kérdező kommentje:
utólag belegondolva próbáltam más sráccal... csak undorodtam tőle (pedig nem volt annyira rossz külsőre) másrészt meg egy csomószor a másik fiút láttam/képzeltem oda és az úgy szerintem nem ok...
2016. aug. 17. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan? Szeress bele egy másik fiúba... :/
2016. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!