Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak az érzéseimmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az érzéseimmel amit a lány iránt érzek? F/26

Figyelt kérdés

Fészen megismertem egy 17 éves lányt, még nem taliztunk, de már beszéltünk sokat, egy faluban lakunk, nem akar barátnál többet, de én nem tudok úgy rá nézni mint barátként, el is mondtam neki, azt válaszolta hogy " még nem is találkoztunk beszélgetünk élőben hogy érezhetek valamit is iránta ", de nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá, mit csinálhat, mikor rak fel új képet, hogy van meg stb.


Mondtam már neki hogy legyünk akkor barátok, de írta hogy nem úgy veszi észre hogy csak barátként akarok rá tekinteni.


Probálom de nem akar menni hogy csak barátként írjak neki....:(


Ez minek nevezhető, van ilyen hogy egy lány és egy fiú nem találkozott még élőben és a fiú érez a lány iránt valamit?


Már egy hete nem írtam neki fészen, nem tudom mit csináljak, csak magamat teszem tönkre ezzel az egésszel....:(


2016. aug. 19. 20:07
 1/1 anonim válasza:

Ha nem akar többet ne erőltesd, mert a barátságotok bánhatja.

Találkozzatok, csak úgy, mint barátok, és tudd meg tényleg érzel-e valamit.

Írj neki, temesd el magadban az érzéseidet, az lesz a legjobb><

Többet érzel iránta mint barátság, de nem hiszem hogy ez szerelem.

Lehet hogy a korkülönbség a problémája, mindenesetre ne említsd neki ezt a szerelem dolgot, ha egyszer nem akarja, akkor felesleges ezzel traktálnod.

2016. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!