Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy rezidens...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy rezidens orvosba! Annyira rossz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb. 5-6 év a korkülönbség. Tudom gáz vagyok, de az ember nem válogathat, hogy ki legyen az aki megtetszik. Annyira kedves, és törődő. Nem a külseje, hanem annyira aranyos a mosolya meg ahogy rám néz, hogy érzem, hogy nem csak úgy tekint rám. Tudom, hogy nem lehet belőle semmi, és pont ez rossz. 2 nap múlva megyek megint kontrollra és megmondom őszintén, hogy eléggé izgulok.

2016. aug. 22. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nemed?
2016. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17 és lány
2016. aug. 22. 20:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gáz nyugi, csak ember.

Viszont miből gondolod hogy ő "nem csak úgy" tekint rád? Nem lehet hogy csak bebeszéled magadnak? Lehet hogy csak nagyon közvetlen személyisége van, és azt gondolod hogy ez miattad van, miközben mindenkivel így viselkedik.

2016. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak valószínűleg igaza van. Meg ugye nem tudsz róla semmit, lehet hogy barátnője, felesége, esetleg gyereke is van. Inkább próbáld meg túltenni magad rajta.
2016. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
:)
2016. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát úgy, hogy azt lehet érezni. Percekig csak a szemembe néz, zavart és elvörösödik (ami tök aranyos), tetőtől talpig fürkészik a szemével, miközben másokkal távolságtartóbb. Én nem tudom, de nagyon bejön
2016. aug. 22. 20:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gáz, megesik az ilyesmi! Az érzéseinket nem tudjuk kontrolálni. :) Viszont el kell magadban fogadnod, hogy nem lehet köztetek semmi, és logikusan végiggondolva valószínűleg az orvos nem "úgy" tekint rád, ahogy azt te szeretnéd, hanem csak többet képzelsz az egész mögé, ami persze ilyenkor teljesen érthető! És ez nem is igazi szerelem, hanem csak nagy fellángolás, vágy az elérhetetlen iránt.
2016. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem 5-6 év a korkülönbség, hanem inkább 7-8
2016. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ez esetben se úgy tekint rád, maximum csak csinosnak, vonzónak tart, ezért kicsit zavarban van a közeledben. De nem hiszem, hogy ebből bármi is lehetne. :(
2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, mi van ha felesége meg családja is van? Erről tudsz valamit?
2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!