Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen erzes szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Volt mar jonehany kapcsolatom, 1evnel hoszabbakb is. 1oraja szakitottam megint es elgondolkoztam, h voltam-e mar egyaltalan szerelmes.. Egyszer se azert szakitottam a parommal mert volt valaki mas.. Lehet meg sosem voltam szerelmes? Azonkivul h sajnaltam h fajdalmat okozok a paromnak nem ereztem semmi mast..
2016. aug. 23. 21:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2016. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szimpatia volt, kedveltem oket, voltak.kozos dolgok amik jonak tuntek, azthittem majd kialakul.. A korom hagyjuk. Tulvagyok mar egy ideje a tini korszakon de nemszereten ha kor alapjan itelnek, mindig is erett voltam fiatalabbkent is
2016. aug. 23. 21:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Oké rendben, ne haragudj, nekem ennyi is elég! Nem terveztem semmi rosszindulatu megjegyzést tenni a korod miatt, csak érdekelt
2016. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
En bocsi, csak regebben folyamatosan leneztek a korom miatt mert fiatal voltam, rossz beidegzodes ha valaki arrol faggat, nemakartam bunkonak tunni:)
2016. aug. 23. 22:04
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem voltál igazán szerelmes. De ez nem baj. Lehet, hogy ez közhely, de akkor is találni fogsz egy lányt, akibe képes leszel beleszeretni. Nem merem kijelenteni, hogy én már voltam szerelmes, de szerelmesnek lenni jó érzés. Csak hinned kellene benne, hogy tudsz szerelmes lenni és máskor merj beleugrani egy igazi kalcsolatba.99%, higy nem fog az öledbe hullani. De az 1%-okban is megéri hinni.

Egy idióta lány.

2016. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
En meg hiszek benne:) koszi utolso, ontottel belem egykis lelket:D
2016. aug. 24. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!