Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan pasi akinek nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi akinek nem a szex szamit egy kapcsiban hanem a lany es az o erzelmei?

Figyelt kérdés
valahogy azt gondolom h nagyon keves az ilyen pasi es az oszes csak a szexre megy, amelyik meg azt mondja h nm az is csak hazudik, hogy megfuzzon.most akkor hogy is van eez??
2016. aug. 30. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem csak a lány és az ő érzelmei a legfontosabbak.
2016. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

A pasik szavának a hihetősége 10-es skálán max 4... addig bókolnak meg minden amíg nem fekszenek le veled...

Ki lehet szűrni hogy ki akar többet egy szexnél de van hogy nem könnyű. persze vannak kivételek.

2016. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
es foleg azt nem ertem hogyha van egy uj lany akinel van esely akkor mar egybol az o erzesei lesznek a legfontosabbak???
2016. aug. 30. 10:52
 4/15 A kérdező kommentje:
ees hogyan lehet ki szurni hogy ki szeretne tobbet a szexnel??
2016. aug. 30. 10:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocs de mi így vagyunk összerakva, hormonok, de amúgy én nem eröltetem szeretem megismerni a lányt
2016. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
81%
Miért mindig a nők érzelmeivel kell foglalkozni? Ez a baj a mai nőkkel. Ha véletlen egy szóval is megbántjuk őket akkor az katasztrófa de fordítva meg azt hiszik hogy mindent lehet.. azzal meg nem foglalkoznak.
2016. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
haat nem tudom h te hol elsz, de ahol mi elunk ott a paso beszolhat minden csunyat a nonek, de ha a no valami csunyat mond a ferfinak akkor mar halatlan qurva meg ilyenek :/
2016. aug. 30. 11:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok ezzel, hogy nekem fontosabb, hogy legyen egy társam érzelmekkel, mint hogy csak üríteni. Eddig egy komoly kapcsolatom, és egy alkalmim volt, szóval tudom, hogy mi a kettő között a különbség, egy jó boldog kapcsolatot nem tud pótolni egy egyszeri hancúr.

20/F

2016. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos kor fölött a szex számít egy kapcsolatban és kell is.

De ez nem azt jelenti,hogy ezért jövök össze egy lánnyal. Mert nem! Hanem azért,hogy legyen párom és valakivel kölcsönösen boldoggá tegyük egymást. Szóval nekem nem a szex a legfontosabb, hanem csak egy fontos tényező. Egy igény.

2016. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
itt mindenki ilyen ne félj :)
2016. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!