Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt ilyen? Még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt ilyen? Még mindig nem tudom elfelejteni őt

Figyelt kérdés

Majdnem 2 éve ismertem meg egy évfolyamtársam akibe aztán jó ideig szerelmes voltam, sokáig nem mertem kezdeményezni de amikor meg igen akkor kiderült hogy van barátja :( többször is elutasított, többször is azt hittem na most vége, de nem, valahogy sose... hosszú szünetekkel de valahogy mindig újra belezúgok pedig nem is beszélek már vele szinte egyáltalán :( legutóbb már jó ideje nem volt barátja de akkor se kellettem :( most egy ideig megint azt hittem vége, erre megtudtam hogy újra lett barátja és hát mit mondjak megint nem lettem felhőtlenül boldog tőle. Pedig az eszemmel tudom hogy jobban jártam így mert 1-2 dolog miatt nagyon nem illenénk össze, dehát tudjátok milyen ez... és így menjek suliba ahol megint napi szinten látni fogom, marhajó... Előfordult ilyen veletek is? Vagy csak én vagyok annyira hülye hogy egy olyan lányra pazarlom az időm és a gondolataim aki nem szeret viszont?

U.i bocsi a hosszadalmas leírásért kösz ha végigolvastad :)



2016. aug. 31. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokat vártál...igen ismerős ugyan ez csak nem egy idősek vagyunk...3 év van köztünk...én elmondtam neki hogyés mit érzek és most a barátom...

:)

Sok sikert!

2016. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a sztori van velem

Ma lattam azt a sracot aki az elso 'crushom' volt,ahogy egy lannyal megy be egy etterembe

Mindennap eszembe jut a srac

Lassan negy eve..es tetszett mas,osszejottem massal,smaroltam sracokkal de minden sracban ot keresem

Es ez olyan idegesito

2016. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Engem is visszautasitott tobbszor is,elmondtam a szemebe egy eve hogy tetszik nekem

2016. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen volt. Mivel bnője volt.igy elhatároztam hogy akárhogyan de elfelejtem. És sikerült elfelejtenem 4honap alatt ebbe a negy honapba 2-3szor latta.

Holnap pedig kiderul hogy tenyleg tulleptem e rajta:)

2016. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen tudom h túl sokat vártam, igyekszem tanulni ebből a hibámból. 1es kösz hogy sok sikert kívánsz de már egyértelműen nem fog összejönni, én se szeretném már, csak nem tudom kiverni a fejemből :/
2016. szept. 1. 11:09
 6/6 anonim ***** válasza:
én más csajokkal szoktam haverkodni és elfelejtem egy ido után
2016. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!