Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem a helyzetet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a helyzetet az exemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A segítségeteket szeretném kérni. Vissza szeretném hódítani az exem. Rájöttem a hibáimra és arra is hogy ő mit akart pontosan. Nagyon bonyolult dolog miatt szakítottunk nem fogom elmagyarázni, de úgyérzem vissza tudnám hozni.

Már 3 hete hogy szakítottunk.


A problémám az lenne, hogy nem fogok tudni vele miről beszélgetni és nemtudom hogy kezeljem majd a helyzetet ha kihívom.

Tudtok tanácsot adni hogy kezdjek bele ? Írogassak neki először ? Hogy csináljam ?

Elsősorban olyanok tanácsát várom akiknek sikerült már visszaszerezni az exüket.

19/f


2016. szept. 1. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj töki én azt mondom hogy a felnőtt kategóriába rakd át mert nem hiszem hogy a14-15 évesek nagyon értenének ehhez a dologhoz :) erre a kérdésre egy 20+ éves jobban tudná a választ ;) 17/f
2016. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

21 éves fiú vagyok, és ahogy ezeket a sorokat olvasgattam olyan, mintha saját magam tettem volna fel a kérdést kb. 3 éve. Első szerelem volt, 2 hónapig tartott a kapcsolat, nekem kb. 1 évembe került feldolgozni. Részemről túl nagy szerelem volt, részéről meg jó volt belém törölni a könnyeit (nem sokkal előttem szakított az exével).


Első hónap tökéletes volt, legboldogabb ember voltam a világon, majd egyre kezdtek romlani a dolgok. Ingerült volt sokszor, vitatkoztunk, és fejemhez vágta, hogy miket csinálok rosszul. Mindezek után rákérdeztem, hogy szerelmes-e egyáltalán, ha ennyire zavarják az ilyen apróságok, a válasz pedig nem volt.


Azt hittem, hogy én rontottam el mindent. Minden erőmmel azon voltam, hogy valahogy szakítás után is kedvébe járjak, majdnem megvettem egy könyvet is "Hogyan szerezzük vissza exünket" címmel, beleőrültem. Kb. 1 évig szenvedtem, de közben már volt másik barátnőm, semmit nem éreztem felé, csak jó volt betölteni az űrt valamivel. Amikor vele szakítottam még mindig az első miatt fájt a szívem.


Azután mintha meggyógyultam volna, megláttam egy lányt, és megdobbant valami. Elhívtam randizni, nem csak külsőre imádtam, hanem lenyűgöző volt beszélgetni vele, és láss csodát másfél éve már, hogy együtt vagyunk. Sose voltam ennyire szerelmes, és ugyanez fordítva is igaz. Érezteti velem, és látom rajta, hogy boldog.


Szóval én hálát adok, hogy így alakult, és nem próbáltam meg jobban visszaszerezni az elsőt. Mielőtt nagy erőfeszítéseket tennél előbb derítsd ki mennyire szeretett téged. Számít, hogy meddig voltatok együtt.


Nagyon közhelyesnek hangzik, de sokkal jobbat is találhatsz. Amennyit azért dolgoznál, hogy megfelelj annak a lánynak, - akit ha vissza is szerzel valahogy ki tudja mikor akar dobni megint valamiért - inkább foglalkozz magaddal. Engem lelkileg nagyon megerősített, hogy eljártam kondizni, többet lógtam haverokkal, hobbimmal foglalkoztam, stb.


Egy idő után azt veszed észre, hogy erősödsz, és egyre kevésbé vágysz rá. Lesznek hullámvölgyek, pláne ha meglátod az utcán, de kell, hogy legyen tartásod. Beszélj lányokkal sokat, az is dobni fog az önbizalmadon.


Legfontosabb, hogy ezt a választ ne úgy fogd fel, hogy rosszat akarok neked, vagy hogy letörni a kedvedet. Csupán a tapasztalatomat írtam le, és remélhetőleg tudsz belőle okulni.

2016. szept. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!