Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez még menthető vagy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még menthető vagy már temessem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok osztálytársamba és bele estem abba a hibába, hogy elmondtam neki. Azt írta, hogy nem jövök be neki. Ő egy másik osztálytársamba szerelmes. Ha csokit adnék neki vagy valami azt elárulná, mert arra kértem, hogy ne mondja el senkinek se ,hogy szerelmes vagyok belé, de elmondta, az a szerencse, hogy csak a lány osztálytársainak mondta el, a fiúknak nem. Csak 1-2 barátom tud róla, de bennük bízom. Ha ez kiderülne akkor osztálytársaim ezzel csesztetnének, mert engem szinte a legkisebb dolgokért is csesztetnek pl a súlyom miatt is (vékony vagyok). Ilyen szemtől szemben beszélgetést nem mernék, mert hát azért mégis zavarban lennék. Ez olyan 1-1,5 éve történt. Most vagyok nyolcadikos és most alig bírom levenni róla a szemem. Megvárjam a közép sulit és hátha ott lesz egy másik lány vagy hogy? 14/f
2016. szept. 1. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy paintről kérdezel xD
2016. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD az hogyan jött össze?
2016. szept. 1. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
a címből xD azt hittem, hogy egy paintes munkádról lesz szó, amit még elmenthetsz-e vagy nem xD
2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne mondd el legközelebb, csak elijeszted vele a lányt szerény véleményem szerint. Közelíts feléjük. Nem fognak miatta szivatni szerintem, (ha eddig se tették). Ő is csak egy lány (igen, voltam én is szerelmes), nem áll meg a világ. :)
2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De te nem ismered az osztálytársaim. Akkor várjam meg a középiskolát?
2016. szept. 1. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na idefigyelj te töketlen!fosd le hogy mit mondanak az osztálytátsaid légy férfi és csábítsd el a lányt azzal hogy nem vagy beszari! Hidd el ha képes vagy kiállni magadért tetszeni fog neki!
2016. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

engem kozépsuliba még a tanárom is basztatottazért mert egyik csajba szerelmes voltam :D osztálytársak is mert tudták hogy úgy is leszarom mit mondanak. csak az egyik srácot akit alapból nem bírtam azt kaptam el suli után kis "elbeszélgetésre". jó igen alapsulin mindenkit ki kell utni mindenki elott mert akkor császár vagy tele csajokkal de majd megváltozik ez is.


ne adj neki csokit se semmit elijesztetted már meg alapból más kell neki. beszélgess más lányokkal legyél veluk jóba aztán szép lassan meglatod kiszerettél a másikból

2016. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!