Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiu*-*...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu*-* nagyon helyes.1 év van köztünk de nem merek hozzá szolni. Micsinaljak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj hozzá.
2016. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá kérj tőle valami olyant, amit te nem tudnál megcsinálni? Tegyü fel a telefonoddal kapcsolatban valamit. És ha teljesíti, akkor adj neki egy puszit és legyél nagyon hálás és húzd el a csíkot, hogy még kérdezni se legyen ideje.


Valahogy így kéne hangozzon a beszélgetés:

-Szia

/Szia

-Tudnál segíteni?

/Mondjad?

-A telefonommal xy baj van?

Megcsinálja

-Úhh, nagyon köszi

Puszi

-Nekem most mennem kell. Szia!

2016. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 15
2016. szept. 2. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Keltsd fela figyelmét. Nem mersz hozzászolni akkor dobd fejbe 1 táskával v mit tom én micsinálj:D Mikor áll a folyósón essél el előtte felsegít és ez máris tökéletes beszélgetési alap h balfax voltál.
2016. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egész hasonló helyzetben voltam. Szeptemberben láttam először egy buszon,14 voltam akkor, ő pedig 15. Mindig csak szemeztünk egymással, azt hittem azért néz mert észrevette hogy nézem:D Mellesleg azóta hozzám szólt, és majdnem fél éve együtt vagyunk:) Szóval nem veszíthetsz semmit, csak kezdje el vele barátkozni, aztán majd meglátod ő hogy van ezzel az egésszel. Szurkolok nektek:)
2017. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!