Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan békítsem ki a szerelmemet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békítsem ki a szerelmemet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és nagyom megharagudott rám. Ő nem tudja hogy tetszik nekem és eddig úgy jóban voltunk de most semmi. Nem szeretném elmondani neki hogy szeretem de azért ki szeretném békíteni
2015. nov. 4. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
min vesztetek össze?
2015. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkértem egy barátnőmet hogy írjon rá valami hülyeséget, és erre a barátnőm elmondta a szerelmemnek hogy én kértem meg erre amikor megkérdezte hogy ki ötlete volt és azért haragudott meg mert ilyeneken keresztül irogatok neki
2015. nov. 4. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

miért jó neked, hogy megkérsz valakit, hogy hülyeséget írjon rá?ha ez ennyire tetszik neked akkor miért nem te írsz rá?


egyébként meg kérj tőle bocsánatot, mást úgyse nagyon tudsz csinálni ezzel

2015. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!