Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit lehet csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Üdv! 13 éves fiú vagyok. Tavaly amikor felvettek a gímibe, már az első napon nagyon-nagyon megtetszett egy lány. Nem vagyok az a nyomulós típus, de szép lassan össze akartam vele jönni. Már nagyon jóbarátok voltunk, mikor kiderült, hogy egy évvel idősebb nálam. Ezt alapból nem gondolom, hogy gond. (ha ti így gondoljátok, akkor írjátok le!) De minden esetre tovább próbálkoztam. Sokat cheteltunk, és úgy tűnt, hogy neki tetszem. Aztán Chetelés közbe arra terelődött a téma hogy szerintem ő mennyit ér? Írtam neki hogy számomra kifizethetetlen, majd szerelmet vallottam neki. Másnak a héven megbeszéltük. Egy szóval jártunk. De valahogy mielőtt ez megtörtént jobban ereztuk magunkat. Most nem is szól hozzám, vissza se ír. Azt tudom, hogy nincs senkije. Ilyenkor mit lehet tenni??

2016. szept. 17. 23:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél ennyire szerencsétlen! Megszerezted a lányt, megküzdöttél érte, de nem tudod megtartani? Most fennt kell tartanod, azaz hívd el valahova, foglalkozz vele. De minél hamarabb!! Holnap vasárnap, vidd el sétálni, kirándulni egyet, ha van nyitva fagyizó, akkor oda hívd meg, hát érted...Sok sikert! :D
2016. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!