Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy osztálytársamba (? )

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályba akibe már 4éve szerelmes vagyok. Az utóbbi 2évbe nagyon jóba lettünk (legjobb fiu-lany baratsag) de én többet érzek iránta. Mivel ő egy haverjának tekint mindig mesél arról ha például tetszik neki valaki. Most is tetszik neki valaki es mindig küldi nekem hogy mit beszélnek.suliba ora kozben mindig szemezümk egymással es ha valami vicces dolog van mindig egymás szemébe nézünk..szünetekbe is együtt szoktunk hülyülni..

SZERINTETEk elmondjam neki hogy tetszik? És lehet ebből még valami? Köszi ha idáig elolvastad és köszi a segítséget;)


2016. szept. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
mi jobb? örlödni, hogy mi lenne ha elmondanád? vagy elmondod, és biztosra tudod, hogy igen vagy nem?
2016. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de a csaj senkivel se akart kapcsolatot
2016. szept. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre a barátságotokat! Nem éri meg... én már egyszer beleestem ebbe a hibába:(
2016. szept. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!