Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiúnak tetszik a barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak tetszik a barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lány visszautasította mint eddig mindenkit de a pali rá van szállva. Kb16-17éves. És én nem abba a suliba járok mint ők pedig felképelném a pasast. Magyon labilis vagyok, könnyen fel tudnak idegesíteni. Hogyan adjam a gyerek tudtára hogy a lány velem van (ezt barátnőm is mondta neki) és nem veszi el tőlem és jobb ha elfelejti, anélkül hogy eldurranna az agyam?

16/F.



2016. szept. 24. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

GTA 5? GTA5?????

HAljak meg ha te normális vagy.


Beszélsz vele h zaklatja a nődet. Ha nem áll le, akkor a legegyszerűbb dolgot teszed vele amit tudsz.

Fogod magad, elterjeszted a hírt h zaklató, kicsit túlzol is hozzá.Elég ha csak megfenyegeted ezzel.

NEm akar nevetség tárgyá vállni

2016. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gta5csak hogy hátha többen találják meg a kérdést xd. Köszi erre még nem gondoltam, nagyon jó ötlet :D
2016. szept. 24. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából, szerintem biztos vagy benne, hogy a barátnőd kitart melletted é úgyis elküldi a francba többször, ha kell.

Viszont fenyegetni nem kellene, keress vmi kevésbé agresszív megoldást.

2016. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előző

*és

2016. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3#

DE figyelj, szerinted ha folyamatosan zaklatja a lányt, az nem gond? Mondom, csak meséld el neki mit tervezel ha nem hagyja békén. Ő sem vállalja be h 1 nő se áljon szóba vele

2016. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Készíttess egy pólót a barátnődnek azzal a felirattal, hogy FOGLALT!-És egy kép rólad. Ha meg ez nem válik be, legalább lesz egy klassz pólója :D Komoly válasznak pedig (de az elsőt is megpróbálhatod, szerintem király ötlet :D) beszélj face to face a sráccal. Tudod, személyesen mondd meg neki, hogy álljon le, ha van még egy icurka-picurka bőr a képén, akkor leáll, mert látja, hogy nem lesz jó vége.
2016. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üssed ki a gec.hi be
2016. szept. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a barátnődnek kell rendeznie. Én legalábbis fordított helyzetben nem várnám el, hogy a barátom rendezze ezt helyettem. Egyértelműen és világosan el kell küldenie a fenébe, ha a normális elutasítást nem fogja fel.

És ha még akkor is zaklatja, akkor csak menj el egyszer a barátnőd elé és BESZÉLJ a sráccal. Esetleg a tanároknak is lehet szólni ha nagyon eldurvulna...

De a legegyszerűbb az, ha már nem akarja a barátnőd mert ő képes elküldeni.

2016. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!