Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha szerelmes vagyok az osztálytársamba vagy ha össze jönnék vele?

Figyelt kérdés
Most mentem közösüliba, 0. Osztályos vagyok. Szóval meg 5 évig vagyunk osztálytársak. Bevalljam neki? 15 f

2016. szept. 25. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Mi lesz ha szakítotok?

Szerintem igen. Elég erősek az érzelmeid? Adott jeleket?


Melyik választ szeretnéd?

2016. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Várj még egy kicsit hiszen még csak most ismerted meg ha jól tudom. :)

Nekem is tetszett egy osztálytársam 9. év elején (neki is én), de én is inkább vártam, és milyen jól tettem.. Azóta áldom az eget, hogy nem jöttem vele össze :D nagyon megutáltam.. Persze ez nem azt jelenti, hogy veletek is így lesz, de szerintem még várj egy kicsit :) sokan mondják, hogy osztálytárssal nem jó összejönni.. Én is ezt vallom. Viszont már láttam ennek a pozitív oldalát is akik azóta is együtt vannak :)

2016. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Bízd ezt most az eszedre,és gondold át logikus nézetekkel,mi lenne ha elmondanám neki?Mi lenne,ha nem?
2016. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!