Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit gondol, mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondol, mindig csak ködösít. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon régóta szeretek. Úgy döntöttem, hogy régiesen fogom vele ezt tudatni. Először név nélküli levelet hagytam neki. Aztán ki derült, hogy tudta hogy én vagyok, mert "felismerte az írásomat". Folytattam ezt a leveles dolgot, aztán egyben nyíltan megmondtam neki, hogy szeretem és azt szeretném, ha a barátom lenne. Erre neki az volt a válasza, hogy mondjam el neki személyesen. Meg is tettem, de erre csak annyit kérdezett, hogy "ez miért volt olyan nehéz". Nem tudom mit akar. Azóta egy év telt el és alig beszéltünk. Nyáron csak 1-2 szer találkoztunk de akkor sem volt semmi.

Szerintetek miért csinálja ezt?



2016. szept. 26. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ő sem tudja mit akar.

Szerintem ne nagyon próbálkozz egyenlőre semmivel mert csak rosszul jöhetsz ki belőle

2016. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igaza van az első válaszolónak igaza van. Ha ő is szeretne veled együtt lenni ,akkor már kapott volna az alkalmon és rég együtt lennétek . :/
2016. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolnám, ha nem ismerném. De mivel ismerem ezért nem tudom mit gondoljak, mert ő az a szórakozott fajta aki mindent elpoénkodik.
2016. szept. 27. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent elpoénkodik akkor az se biztos, hogy készlenne egy kapcsolatra
2016. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Higgy nekünk ,néha egy külsős ember többet lát ,mint az aki benne van,mert aki benne van azt elvarázsolja az a bizonyos rószaszín felhő
2016. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most azt fogjátok mondani, hogy képzelgek meg ilyenek és lehet hogy igazatok is van, de azt vettem észre, hogy próbáljuk egymást féltékennyé tenni. És külsős emberek azt mondták, hogy nagyon feltűnő, mert amikor mondunk valamit akkor a másik reakcióját nézzük. De mondom lehet hogy nektek van igazatok. Ami persze nem baj, csak hát nekem nem túl jó. :(
2016. okt. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!