Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti megtennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, egy barátom, aki egyetemista és jó társaságom, 19. Az utóbbi időben sokat beszélgetünk, egy barátom partiján futottunk össze és kiderült, hogy amióta 3 éve ismerjük egymást, nem ismertük ki a közös tulajdonságainkat. A lényeg, a kapcsolatunk egy kicsit más irányba fordult egy jó három hónapja. Sokat mozdultunk ki, de még nem éreztem azt a szikrát felőle, mint ami nálam van iránta

Nagyon megkedveltem, mondhatni már sokszor, szinte mindig rá gondolok.

ez volt a kerítés.

Ez a fiú az utóbbi időben rólam félmeztelen, vagy meztelen képeket akar kapni. Ezt olyan mértékben, hogy a kapcsolatunk alapjának akarja ezt a mérföldkövet.

Én magamat félénk, szolíd lánynak mondanám.

Nem szoktam interneten építgetni a kapcsolataimat, a barátaimmal is ha órákat beszélek, akkor nem a közösségi hálón, főleg nem meztelen képek mellett.

Ti a helyemben elkezdenétek ilyen intimebb, forróbb képeket küldeni neki?



2016. okt. 10. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ti a helyemben elkezdenétek ilyen intimebb, forróbb képeket küldeni neki?"

Kizárt. Hogy utána miután vége a barátságnak is kitegye a netre meg barátainak küldözgesse? Esélytelen, aki így tesz az elég naiv. Naiv lányok vehetőek rá erre csak.

2016. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyha nincs is köztetek komolyabb kapcsolat, azaz nem jártok, akkor szerintem nincs értelme ilyet küldened neki. Ilyen esetben legfeljebb akkor kér tőled ilyen képet, hogyha nem is akar veled komoly kapcsolatot, csak látja hogy odavagy érte, és legalább ennyit akar tőled. Szóval ez kihasználás lenne, utána se akarna tőled többet. Ráadásul akármilyen rendes is, mindig megvan az esélye, hogy mások is meglátják azokat a képeket.

Lehet hogy tévedek, és kapcsolatot is akarna tőled, de akkor is abszolút semmi okod nincs ilyet küldeni neki, semmi értelme, és semmi jó nem származhat ebből neked, viszont esetleg nagyon rosszul is elsülhet. Szóval szerintem ne tedd, ha akar tőled valamit akkor kép nélkül is akarni fogja, ha nem akar, akkor meg akkor sem fogja akarni ha küldesz képet.

2016. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad zsarolni, ne küldj neki ilyen képeket!
2016. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!