Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Ezt én rontottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ezt én rontottam el.

Figyelt kérdés

Van egy fiu legjobb baratom,aki egy hete vallott szerelmet.Nagyon aranyosakat irt,es aztmondta komikyan gondolja.En meg nem tudtam mit erzek...mert ha mas lanyokkal volt,feltekeny lettem,es sirni tudtam volna...es mikor kerdezte h ossze jonnek e vele nemet momdtam...nem tudom miert...talan mert feltem egy kapcsolattol...mert meg nem volt baratom.

Es elottem sirta el magat miattam...azota lelkiismeret furdalasom van es nagyon rossz erzes...azt irta h ha en nem szeretem akkor o sem fog.Azt mondta megvalik az irantam valo erzeseitol,es mar csak baratkent fog ram nezni...akkor megszakdt a szivem...de nem akartam hulyet csinalni belole igy hagytam...

Aztmondta pontosan szombaton,h vasarnap mar csak barat leszek neki...es szerintem sikerult is neki...mert mar nem ir szivecskeket stb...persze ez facebookon van...holnap latjuk egymast eloszor ez utan a dolog utan...

Viszont ma irta h tetszik neki egy lany es lehet h megprobalja vele...na azita is sirok :D

Olyan aranyosakat irt hogy nem is tudom :D o a tokeletes ember akivel talakoztam.

Lehet nagy szavak...meg ilyenek de igaz:D

Es tudom h en rontottam el,es ha ujra szeretne...meg probalhatnank...de hat ez van nem? :D elcsezstem es ezen mar nem lehet javitani ... De azert remelem tancsot tudtok adni :D

Es elmondani nem akarom,mert nemszeretnek belole hulyet csinalni...

13/L


2016. okt. 10. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok, és még komolytalanok. A valódi érzésekről nem dönthetünk, vannak e, vagy nincsenek. Nem dönthetem el, hogy szombatig beleszeretek a szomszédomba, vasárnapra ki.


Hagyjátok annyiban a dolgot, ezt így még nincs értelme erőltetni.

2016. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ;)
2016. okt. 10. 20:32
 3/6 Domaházy Ákos ***** válasza:
Hát szioka!sajnállak mert ez egy macska egér játék kB ő az egér te a macska és elfutott előled vannak ilyenek sajnos hogy mást talál meg helyettünk de ezzel nem lehet mit tenni. nézd a jó oldalát most megtanulod a szingli életet. hidd el fiukent nekem is voltak különös szerelmi kalandjaim de hát én most isten kezében voltam és megadta nekem az igazit. De amúgy az a srác mit mondott és milyen okokat hogy nem veled akar lenni?
2016. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Am szerintem valami félreérthettél:D

Pont ez az h én futottam el a kapcsolat elől :/ mert féltem...

O akart velem lenni csak én nemet mondtam:(

2016. okt. 10. 21:00
 5/6 Domaházy Ákos ***** válasza:
Ja értem. De ne csüggedj lesz még ezer lehetőséged legyél pozitív sokat edzz meditálj alakitsd utad és Biztos rad lélek türelemmel józan ÉssZel a szerelem. egyik mondás engedd el a régit jön helyette uj.
2016. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2016. okt. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!