Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom haragja? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom haragja? Tényleg én rontottam el mindent? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap összevesztünk a vőlegényemmel. Azt mondtam neki, hogy úgy érzem, ő sokkalta jobban ismer engem, mint én őt. Azt gondoltam, hogy majd megnyugtat és azt fogja nekem válaszolni, hogy én is ugyanúgy ismerem őt, de erre ő kiakadt, azt mondta, hogy ezt nem várta volna tőlem több, mint fél év után, összetörtem ezzel a lelkét, stb. Bocsánatot kértem tőle, megmagyaráztam a dolgokat, de mintha a falnak beszélnék.

Mindketten 22 évesek vagyunk.


2016. júl. 7. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki maradni akar, talál rá módot, aki menni, az talál kifogást. Ez műbalhé. Nem akar nősülni.
2016. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen korai még a vőlegénység, meg bármi egy életre összekötő kapocs. Egy jó 5 évet várjatok még az esküvővel. A 22 még szinte gyerek ehhez.
2016. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
megijedt és azt gondolhatta neked vannak kétségeid
2016. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen, fél év után a vőlegényed? Jézusom! Egyébként gyerekek vagytok, ilyen hülyeségen besértődni ...
2016. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem sértődtem volna meg egyáltalán, ha ezt ő mondta volna nekem, hanem higgadtan megkérdeztem volna, hogy miért gondolja így. Én sem hittem volna, hogy ilyen heves reakciót fog belőle kiváltani. Én teljesen poénosnak szántam az egészet, de úgy tűnik, hogy ő máshogy értelmezte. Az esküvőt pedig nem mostanra tervezzük.
2016. júl. 7. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ezzel elrontottál mindent, akkor az a minden nem lehetett túl sok. Legalábbis a részéről biztos nem.

Van olyan, amikor félreértik egymást a felek, van olyan, hogy az egyik akaratlanul rálép a másik tyúkszemére, de az ilyesmit mindig tisztázni lehet, ha van szeretet, kötődés és közös tervek.

Ha az egyik megmakacsolja magát, ott (jól írta az első) műbalhé van csak.

2016. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Többször is bocsánatot kértem tőle, megmagyaráztam neki az álláspontomat, és, hogy miért mondtam ezt, de semmit. Azt tudni kell, hogy ő nagyon érzékeny fiú, és képes bármit a szívére venni, de nem hittem volna, hogy egy poénosnak szánt megjegyzés ennyire megbántja őt.
2016. júl. 7. 14:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Elárulom, én is elég érzékeny vagyok, de ez csak kifogás. Ha még a bocsánatkérés sem érinti meg, akkor ez csak egy remek (de nagyon átlátszó) alkalom volt arra, hogy vagy leépítsen, mert már nem szeret, vagy duzzogjon egy sort, hogy ezzel büntessen.

Az első verzióval az a baj, hogy a legkevésbé sem korrekt. A másodikkal meg az, hogy egy ocsmány érzelmi zsarolás az egész, semmi több.

Én biztos nem kérnék tőle bocsánatot még egyszer. Ha akar beszélni, nyitott lennék, ha tovább duzzog, akkor csomagolhat és elhúzhat.

2016. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is érzékeny lelkű vagyok, de azért ezen a szemem se rebbent volna. Én ezért nem vagyok híve a korai esküvőnek. Én több, mint 2 éve vagyok együtt a párommal, 5 éve ismerem, de én még most is korainak tartom, mert ennyi idő alatt nem ismerheti meg teljesen a másikat, hisz még semmilyen élethelyzetet nem éltek meg együtt, ennyi idő alatt még a sulit se lehet elvégezni, hogy aztán kiderüljön, milyen a valós élet együtt
2016. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáltam kitalálni, mi lehetett volna egyáltalán sértő azon, amit mondtál, nemhogy hisztizni való, de nem jötten rá. Ha tettél is valami rosszat, ez a reakció jó ok lenne arra, hogy átgondold a házasságot vele. Mi lesz, ha igazi problémáitok lesznek? Nekem gyerekből sem kellene ilyen, nemhogy házastársnak, akire elvileg számíthatok a bajban...
2016. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!