Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy lány akivel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy lány akivel egy szót se beszéltem de nagyon akarok. Hagyan irjak rá?

Figyelt kérdés
Mert én furának tartom ha csak ennyivel ráirok neki hogy "Szia". Valami hülyeség is jó vagy valami kérdés

2016. okt. 11. 18:44
 1/6 anonim válasza:
90%
Szerintem küldhetnél neki valami érdekes vagy vicces videót/képet olyan dologról amit köztudottan szeret.Ebből láthatná, hogy van humorérzéked és érdeklődsz az a téma iránt te is. Nekem tetszene 16/L
2016. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!:) de jöhet még aki tud légysives :)))
2016. okt. 11. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Lájkold be az összes képét, az új képeit is lájkold, majd észreveszi, írj rá. Vagy ha személyensen akarod , kérdezd meg mennyi az idő. :D
2016. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó! :D Megpróbálom:))
2016. okt. 11. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A likeolos hülyeséget kerlek ne! Az valami borzasztó meg átlátszó is! Inkabb írj egy Szioo-t vagy ,hogy: van kedved dumálni/beszélgetni stb... de ez a lány stílusátol is függ, hogy visszahuzodobb vagy nagyszájú stb...
2016. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lesz majd valami:D azért köszi
2016. okt. 12. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!