Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon szar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szar helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

Most mentem at egy uj suliba es nyaron nemelyik osztalytarsammal talalkoztam. En szerelmes lettem az egyikbe. A baratnoje pedig belem lett szerelmes de nem mondta el es vagdosta magat. Akibe en vagyok szerelmes annak tetszem de o jar egy masik sraccal. A sraccal utaljuk egymast foleg hogy az o egyik baratja szinten osztalytarsam es mindenfele hazugsagot ossze vissza hord annak a sracnak es utanna en kapom az ivet hogx mit kepzelek magamrol. Azzal a lannyal sokszor szemezunk es amikor nincs senki a kozelben simohatjuk egymast olelgetjuk egymast egymas kezet fogjuk. De a baratnojet nem akarjuk megserteni hogy en nem szeretem ot. Most akkor mit tegyek/tegyunk. Aki erti ezt az egeszet az egy zseni. Koszonom szepen!


F/13


2016. okt. 11. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"Aki erti ezt az egeszet az egy zseni."


Az biztos, mert a fogalmazásod nulla.


13 vagy, hagyd ezt a témát... senkinek nem lenne jó, ha te túl korán kezdenél érdeklődni a nőneműek felé. A világnak legalábbis biztosan nem.

2016. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg Woody Allen-től az Annie Hall. Bár kissé idősebb vagy, szerintem ráismersz majd a Te jelenetedre, jó mozizást, csak be ne pisilj tesó...

13 évesen én még a LEGO magazinba voltam szerelmes XD

2016. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!