Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkinek szeretet hianya van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek szeretet hianya van?

Figyelt kérdés
csak öszinten
2016. okt. 13. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha.
2016. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen... és tudod miért? Mivel a mai világban már nincsen olyan, hogy őszite és tiszta érzelem... mindenki védi a kis érzéseit és nem meri kimutatni, mert fél attól, hogy valaki majd összetöri a szìvét. Nos ezért van mindenkinek szeretethiánya...

17/l

2016. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Már nem azért, de ha valakinek nincsenek tiszta és őszinte érzelmei, vagy csak nem mutatja ki, hogy vannak, az két külön dolog.


Nyilván senki nem fog érzelmekkel dobálózni, az sem akinek van, mert senki nem szeret pofával a földre esni. De ettől még lehetnek ott igaz érzelmek.

2016. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
es azt honnan lehet tudni hogy az eppen igazi vagy megjatszott? bizalom hianya is mindenkinek van?? 😃
2016. okt. 13. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarsz pofára esni ->> nem bízol. Így óvod magad.
2016. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hat az vilagos...de en inkabb esnek pofara szazszor cserebe egyszer legyenek igazak az erzelmek en ugy vagyok most vele...persze attol meg ugyanugy bizalmatlan vagyok mindenki fele :/
2016. okt. 13. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem senki se szeret. ~T_T~

Túl beteges vagyok .·´¯`(>▂<)´¯`·.

Egy magányos rockerfarkas ●︿●

De már megszoktam. ˋ﹏ˊ


18/L.

2016. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé.

17/L

2016. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!