Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak azért vagyok jó, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért vagyok jó, mindenkinek?

Figyelt kérdés
Ha valami baj van,csak akkor rám hozzám fordulhatnak,a barátomnak is én segitek.a haverjai nem igen,de ha van valami buli,vagy hivjak a baratomar en sohase hivnak.Hetvegen is csak egyik haverja azt mondta,hogy kösz hogy vettél a Barátombak krémet,Mintha öket jobban elötérbe gelyezi még igy is,ez nagyon fáj,és csak annyit mond rá,hogy azért nem hiv hogy nehogy megcsaljam,pedig nem is vagyok az a fajta.Mintha csak arra kennek jo,ha baj van en megcsinalim a haverjai igy gondoljak,

2016. febr. 8. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fordítva nagyon sok férfit kezelnek így a nők....

Szóval te meg úgy néz ki csak arra kellesz időnként.

2016. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Már meg ne haragudj, de lehet azért nem hív el sehová, mert lehet butácska vagy, akivel gáz megjelenni!


Az írásod kritikán aluli...nem tudom szóban, hogyan nyilvánulsz meg, de ha úgy mint itt most, akkor valahol meg is értem a srácot.

2016. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akor se kellene valakit,szégyelni,meg ugy birom,irása alapján kijelenti,hogy te buta vagy inkább nézne valaki saját magába mint ilyen szavakkal dobálozanak köszönöm föleg a kettes:)
2016. febr. 8. 18:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon ciki, főleg, ha már nagykorú vagy, hogy ilyen szinten nem tudsz írni, fogalmazni.

Magyar vagy? Akkor miért nem ismered a saját nyelved?

Ez elég kiábrándító, írástudatlan ember soha nem kellene.

Hány éves vagy? Merthogy egy vesszőt nem tudsz kitenni, és ne is fogd arra, hogy telefonról írsz, ugyanis, azon is létezik vessző(,,,,,).

Én nem is értem, mi ez a szöveg? Mit akar jelenteni?

És még neked áll feljebb, hogy már előttem ezt valaki megemlítette?!

2016. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Itt te is buta vagy,hulyeseget irsz amint nem vetted eszre,hogy beszelhetsz egy novel,igen mert a haverja elviszi nagaval a baratnojet,aki meg gyerek is,es o ott van
2016. febr. 8. 18:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj,mert igy viselkednek velem?
2016. febr. 8. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Nővel? Egy Nő tud írni. Nem vagyok hajlandó válaszolni, nem érdemled meg. Buta, kevés vagy. Nem fogadok tőled több privát üzenetet, amiben ezt írtad: "hulye vagy"

Bravo.

2016. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen,mert itt csak provokalnak mindenkit es egybol butanak titulaljak,mert nyamvatg telefonrol ir,es te kezted ugy hogy
2016. febr. 8. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Te számítógépen is ugyanúgy helytelenül írnál! :D


De tudod mit legyen a telefon hibája...:)


Viszont fogalmazni sem tudsz, arról ki tehet? A gonosz manó, aki összekuszálja a kis fejedben a gondolatokat?

2016. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, mert no offense, de ahogy írsz az tényleg kritikán aluli. Örülnék, ha leírnád mégegyszer (normálisan, ill. normálisan tagolva), mert nem igazán értem mi a gondod.
2016. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!