Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek ki a barátzónábó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isabell10303 kérdése:

Hogyan lépjek ki a barátzónából? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu haverom, nem mutatott eddig egyertelmu jeleket, de tenyleg nagyon nagyon beleszerettem. De neki tetszik is egy csajszi... Igy eleg nehez a helyzet. Hogyan lepjek ki a baratzonabol ugy hogy ne tamadjam le rogton azzal, hogy "oh baby i love you"?
2016. okt. 15. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hass rá a tekinteteddel, mozdulataiddal, finom érintésekkel. Eleinte csak másodpercekre javaslom, és hagyj némi szünetet, figyeld a reakcióit. Pl nézz mélyen a szemébe olykor. Aztán olykor finomat érintsd meg a vállát. Később, ha veszi a lapot, kicsit intimebb testtájait is megérintheted: a hasát például, és persze finomat, gyengéden, érzékien.


És mondom: eleinte csak másodpercekre - majd hagyj neki időt és figyeld a reakcióit: hogyan lélegzik ettől, hogyan néz, elpirul-e, és így tovább.


Ne avval törődj, mi a jelen ábra, hanem HASS RÁ. De NE erőltess semmit, csak figyeld, hogyan éli meg, hogyan reagál ezen jeleidre. Néhány napon, esetleg néhány héten belül dűlőre kell jutnod: egyértelműen hárít-e, vagy nem. Ha bizonytalan, már az is jó jel, mert akkor a szíve per pill nincs elkötelezve - rabold el a szívét! (Jó értelemben véve mondom.)

2016. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* finomat = finoman
2016. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ez a helyzet, hogy egy nagyon jó lány barátomba szerettem bele. A nagy helyzet velem, hogy seljti, hogy szeretem. Szerintem ülj le vele beszélgetni a másik lányról, és ha tényleg azt érzed, hogy ő-t szereti akkor nem kell hetek alatt a nyakába ugrani, hogy márpedig nem szereted őt és a másik lány szemét sem kell kikaparni, beszélgess vele még többet mindenről, hogy miket szeret csinálni, esetleg valamikor menjetek el valahova (ha nem szoktatok) mondjuk egy olyan szöveggel, hogy kell valahova menned, és nem akarsz egyedül (márha barátok vagytok) és próbálj meg lassan közeledni, velem olyan is volt, hogy azért mondta valaki, hogy másba szerelmes, hogy ne kelljen nekem elmondania, az igazat... Szóval sok sikert kívánok!
2016. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!