Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó a logikám vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó a logikám vagy most nagyon nincs itt a helye?

Figyelt kérdés
Maga a gondolat menet az az hogy én még nem akarok barátot(pasit) mert én őt tényleg teljes szívemből szeretem de ez a fiúknak főleg az elsőnél elmúlik és ki lenne akkor ha most aki azt mondja hogy szeret én azt most elutasítom és majd később jövök össze azzal a sráccal akit szeretek(de persze ő is) mert akkor már érettem és ha volt barátnője akkor tapasztalt is. És amúgy most tulajdonképpen attól félek hogy ha össze jövök azzal akit szeretek nem maradunk így sokáig (szóval sztem biztos hogy nem fogjuk kibírni a gimit ami még hát év) de én azt szeretném hogy ha össze jövök vele sokáig tartson szóval majd egy két év múlva és akkor a kérdés : szerintetek most jó ez a logika vagy hagyjam a fenébe

2016. okt. 18. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél ez elmúlik.. de van olyan ember, akinél 20 év múlva sem :)
2016. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És együtt vagytok?
2016. okt. 19. 21:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyunk együtt, mivel elutasított, mert egyedül érzi jól magát... de én reménykedek minden egyes nap, hogy meggondolja magát és valamikor rám ír, vagy felhív telefonon :) Én megadnék neki mindent
2016. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Bízok benne hogy úgy lesz:)
2016. okt. 20. 15:44
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
Szeretem, tisztelem a nőket. Mindazonáltal, kérdező, a logikát hagyd meg a fiúknak. A csajok az érzéseikre hagyatkoznak inkább, azok segítségével boldogulnak a világban. Amit összehordtál, annak a logikához semmi köze.
2016. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát 100%-ban nem értek veled egyet de rendben (azért a nőknek is kell gondolkodniuk mert különben minden utca sarkon állna egy)
2016. okt. 20. 18:30
 17/17 anonim válasza:
A szivedre halgass ne a logikára...
2016. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!