Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti milyen lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen lányokat szerettek, milyen számotokra az igazi?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegy. Csak ne legyen plázaica. Ne cigizzen, ne legyen alkesz. Legyen kedves, megértő, aranyos stb
2016. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ami az első csak kicsit titokzatos
2016. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit az első leír csak legyen kicsit őrült.
2016. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Röviden:


Egy olyan lány aki csinos, szeret mosolyogni, intelligens, normálisan viselkedik, vannak életcéljai,félénk is lehet, de ne úgy, hogy két szót nem tudok vele váltani stb, stb

Természetesen plusz nem árt, ha azért van bennünk néhány közös. :)

2016. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Quatermain ***** válasza:
Ismételni tudom az előttem válaszolókat, de az sem hátrány ha tudna sütni-főzni.
2016. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vékony testalkat( nem csontkollekció) hajszín mind1 szem is. Igazábol néha járjon bulizni,ad magára,de nem az aki minden pénzét ruhákra és a többi cuccokra költi el. Legyen szép mosolya,kedves tekintete és lehetöleg lehessen vele hülyülni. A cigizést azt kizártnak tartom,néha egy-két alkoholt megihat,de ne vigye túlzásba. És hát ne legyen az ágyba se rossz :P
2016. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyen minimum átlagos kinézetre, alakja. Emellett legyen bolond, lehessen vele sokat hülyéskedni, de ne legyen buta és sok mindent lehessen vele csinálni, ne az legyen hogy egyszer csináljuk amit én szeretek, egyszer meg amit ő. Szerintem nincsenek nagy elvárásaim.
2016. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előszöris mindenben lenyen más mint a mai lányok(kinek nem inge..), ergó ne legyen fb ribi, ne cigizzen, ne legyen alkesz, se olyan akin egy szombat este alatt min. 15 sráccal van együtt

Külsőleg egy átlagos testalkat,ne legyen 4-5 centis kékrezöldrelilára festett haja

Belsőleg: kedves, megértő,ne legyen túlzottan komoly legyen humorérzéke, és ne hallgasson kis grofót 😂😂

2016. okt. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!