Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy tetszem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tetszem a srácnak, de nem akar velem járni?

Figyelt kérdés

Állítása szerint, ha összejönnénk és szétmennénk, nem akar úgy emlékezni rám, mint az "exem", ezért ne is legyen köztünk semmi, úgy akar emlékezni rám, mint egy barát.

Tetszem neki, mondja is, hogy csinos, aranyos vagyok és hogy jól nézek ki. Bármikor benne lenne egy smárolásban, de nem értem.... Ha bejövök neki, miért nem akar járni velem? Csak kalandot keres? Hasonló előfordult már valakivel?

17 F, L



2016. nov. 9. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél az esetleges következményektől, a kapcsolat velejáróitól (talán). Szerintem ha elkezdenétek utána már jó lesz :) Ha meg mégsem működik a dolog, legyen tartalmas, és nem feltétlenül kel csúnyán szakítani. Szerintem ettől fél igazán
2016. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert dugni akar sokat mással. Ennyi.
2016. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség, csak egy rossz kifogás az egész.
2016. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a lehető legdiszkrétebb lepattintás, amit meg lehet fogalmazni. Aranyos vagy, de nem tetszel neki annyira hogy a párja legyél, mert barátként akar szeretni.
2016. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyu ezt nem értem.Tettszel neki és nem akar veled járni???
2016. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen...
2016. nov. 23. 17:59
 7/7 Csucsu007 ***** válasza:
Ezzel mi a baj?
2016. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!