Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri szenvedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri szenvedni miatta?

Figyelt kérdés

Jártunk. Fél évet. Nagyon sok mindenen keresztül mentünk. Tényleg sok minden olyan dolgot csináltunk, amit sokan több éves járás után sem csinálnak. Jól elvoltunk. De összevesztünk. Szakítottunk. Nagyon rosszul érintett, de ő mondhatni legyintett rám. Fogalmam sincs, hogy a suliváltás tette- e őt ilyenné, mármint ilyen büszkévé, mert bekerült a gimibe, vagy valami más miatt.

Mostnanság, az elmúlt három napba már folyamatosan zaklatott. Zenét küldött, ami címe: G.w.M. Elég volt már, meg másnap is evvel a címmel írt rám, köszönés nélkül.

Ma meg órán ülés helyett a fb-n írt nekem, hogy "UNLAK". De mit un, ha csak ő zaklat? És délután közölte velem nagyba, hogy van barátnője.

Úgy érzem kihasznált, és élvezi, hogy szenvedek. Viszont régebben a legjobb barátnőm is meg más lányokat is kihasznált azért, hogy hátha irigy leszek. Most is hasolnó lehet a helyzet???!!!??? Vagy már biztos nem szeret? Szerintetek, ez t az új iskola váltotta ki belőle, és ha beforr a feje lágya rájön, hogy még szeret? Nagyon fáj..... :( Vissza szeretném kapni őt.....



2016. szept. 23. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Elolvastam és arra jöttem rá megérdemled. Őt is meg a helyzetet is. Mivel már akkor kellett volna minden kapcsolatot megszakítanod vele mikor más lányokat azért használt ki hogy féltékennyé tegyen...komolyan...szánalmas a gyerek is meg a kapcsolatotok is!
2016. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Keress más faszikat,ezt a patkányt meg felejtsd el.
2016. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak annnyit mondok, hogy nem volt szánalmas a kapcsolatunk.

Azt akarta, hogy vele legyek. De mivel mást szerettem ezért ő csak próbálkozott avval, ami eszébe volt.

Ezért nem tudom hibáztatni. ÉN sem csináltam volna másképp....... :( Persze én megbeszélném a másik féllel, és akkor tenném ha beleegyeezne. Na mindegy.

Nem volt szánalmas. De most nem is ez volt a lényeg, hogy ki és mi szánalmas.

2016. szept. 23. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj neki hasonlókat.
2016. szept. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!