Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki mindig azt mondja nekem hogy csak barátságból csinálja ezt velem. Az osztály előtt átölel, és megpuszilja az arcom. A hajamat cirógatja óra közben (mellette ülök). Mindenben segít. Mindig meg véd és kiáll mellettem. Mindig haza kísér és a kezemet fogja. Tetszik a srác, mert helye, kedves, okos és önzetlen. De szerintem ilyen "barát" nem csinál. Főleg egy fiú. Szerintetek valóban szerelmes belém vagy tényleg csak barátként tekint rám?

14L


2016. nov. 17. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A kezfogas nem barati gesztus.
2016. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti tetszel neki! 😃 ;) ( fiú haver ilyet nem csinál) velem is hasonlót csinál egy fiú!
2016. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. :D
2016. nov. 17. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán
2016. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Da. :D Persze, hogy tetszel neki! :D


16/f

2016. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úristen de jó! Köszönöm a válaszotokat! :D :D
2016. nov. 17. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!