Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Thermal Hotel Visegrad pincer?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thermal Hotel Visegrad pincer? 😄

Figyelt kérdés

Egy nagyon furcsa tortenettel szolgalhatok.

Tavaly teli szunetben, pontosabban olyan december elejen (3-4-5),egy hotelben szalltam meg, a kiscsaladommal Visegradon egy bizonyos

Thermal Hotel Visegrad nevu hotelben. Eppen a masodik estenket toltottuk ott, amikor mentunk le vacsorazni.Mikor leultunk egy asztalhoz, es felvettek a rendelest, egy pincer fiu jott ki az italunkkal. Ez a tipikus elso latasra szerelem volt persze...

Masnap alig vartam a vacsorat, hogy menjunk, lehet leolvasom a nevet a nevtablajarol, hatha megtalalom.

Most sajnos nem vett fel rendelest, hanem fel-ala jarkalt,ujra "toltotte" a svedasztalt, volt hogy hust sutott.

Egyszer viszont bealltam a sorba, es annyit le tudtam olvasni, hogy

"...Áron"

Azutan masnap mar sajnos nem lattam este, es haza is kellett mennunk.


Barna haja volt, gyonyoru kekes zoldes szeme, es atlagos alkata volt 175 centi volt.



Bombazzatok negativ kommentekkel, elturom, csak bizom a sorsban, hatha egyszer szerencsem lesz😄



#hotel #szerelem #nyaralás #ThermalHotelVisegrad #pincerfiu
2016. nov. 21. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
😄 😄 😄
2016. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem akarom letörni a lelkesedésed, de aközött egy egymásba szerettek egy szempillantás alatt, meg hogy neked megtetszik valaki így első ránézésre elég nagy különbség van ... honnan veszed hogy ő is ugyan így élte meg az esetet, vagy hogy egyáltalán emlékszik rád? tudod mennyi vendég arcába néz bele egy pincér nap mint nap?


másrészt most november van ... szóval sckb egy éve történt, ez most miről jutott eszedbe? hogy most kezdesz nyomozni ... elég érdekes így az egész ahogy van :D

2016. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze,persze tudom :D nem sok remenyt fuzok hozza, de hatha 😄

Csak kivancsi vagyok, es ugy jott ez az egesz hogy ugye pont errol volt szo suliban egyik nap es gondoltam szerencset probalok😌😂

2016. nov. 21. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!