Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mindig az elérhetetlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

?student? kérdése:

Miért mindig az elérhetetlen kell nekünk?

Figyelt kérdés
Tényleg nem értem, miért ilyen a természetünk... Mástól is hallottam már ezt a kérdést, de mivel engem nem érintett, nem nagyon foglalkoztam vele. Most azonban teljesen elveszettnek érzem magam... 16,5 éves vagyok, és beleestem egy olyan srácba, akinél jól tudom, hogy semmi esélyem. Másfél éve ismerem, és kb. egy éve döbbentem rá, hogy "szeretem". Nincs szinte semmiféle viszonyítási alapom, mert olyan volt már, hogy tetszett valaki, de ennyi. Az ő jelenléte viszont teljesen másként hat rám (egyébként sok közös van bennünk :) pl.: zene, videojáték, stb.)... képes egyetlen szóval feldobni a napomat, és amikor a közelemben van, alig van annyi önkontrollom, hogy ne bámuljam. Tudom, tiniként kicsit merész azt állítani, hogy szerelmes vagyok, de valahogy ez már több egy egyszerű "tetszik" kategóriánál... Viszont barátnője van, aki kb elmehetne modellkedni :D Úgyhogy jól tudom, hogy ez a dolog teljesen reménytelen. És éppen azon vagyok kiakadva, hogy miért nem lehet megválasztani, hogy ki tetszik. Sokkal könnyebb lenne, és senkinek nem kéne ezzel foglalkozni, vagy ezen rágódni.

2016. nov. 22. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos sosem fogod tudni megválasztani... Nem mindenkivel van ez így, de én is pontosan ugyanezt tapasztalom. Ne tudd meg, én mennyit szenvedtem és szenvedek a mai napig az ilyenek miatt. Lehetett volna már sok lány az életemben, akik akartak tőlem valamit, de ők nem fogtak meg. Még akkor sem, ha egyébként nem néztek ki rosszul, sőt, szimpatikusak is voltak - nem kellettek, és magam sem tudom miért. Nem indították el bennem azt a motort, ami az érzéseimet mozgatja. Az egyik ilyen lánnyal megpróbáltam, nem jutottunk túl sokáig, egy hónap után elegem lett az egészből.


Ez sajnos egy ördögi kör, az egyetlen dolog amiben bízhatunk, hogy egyszer válaszra találnak az érzéseink. Arra pedig sokan azt mondják, hogy a legváratlanabb pillanatban fogunk rátalálni... én is csak ebben reménykedem. :) 19/f

2016. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés, ez olyan, mint egy eredetmonda.


"megválaszolni a megválaszolhatatlant"


Nekem is volt 1-2 ilyen csaj a szemeim előtt... most is van 1.. és egyszerűen ha csajról kérdeznek bármit is, MINDIG ő jut az eszembe. Sőt.... máskor is...


De ő olyan, aki nem is a közelemben lakik, és "híres" is, beszélni így ugye nem nagyon lehet vele... de mindig ilyenek tetszenek a legjobban...


Miért nem lehet olyanba beleszerelmesednem, akit meg is kaphatok? :\


16F

2016. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyémek sosem fognak... :D Nekem is volt már olyan, hogy érdeklődtek irántam, de én sosem viszonoztam... És eddig nem fordult elő, hogy szerelmes legyek :) Csak kezd zavarni a kialvatlanság, meg hogy a kávé tart életben :D Valahogy esténként, mikor már aludnék, elkezdek kattogni a témán, és nem tudok nem erre gondolni. Majd egyszer biztos jobb lesz :)
2016. nov. 22. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is egyfajta szerelem, vagy inkább annak az előkészítése, ami csak akkor tudna kiteljesedni, ha viszonozva lenne. Addig viszont tömény szenvedés. :(


#1 vagyok

2016. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig az elérhetetlenek kellenek.Fogalmam sincs miért:'Dtetszem is egy két srácnak de ők valamiért sose jönnek be(pedig ők nem a bunkó paraszt ocsmány kategória)és tök rossz.tudom hogy akibe én vagyok szerelmes neki én sose fogok kelleni.tudom hogy sose leszek olyan jófej,bulis,vicces,gyönyörű hogy nekem legyen nála esélyem.Tudom hogy sose leszek neki ELÉG JÓ...de már inkább nem is nagyon törődök az egésszel:/.
2016. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sokkal könnyebb lenne, és senkinek nem kéne ezzel foglalkozni, vagy ezen rágódni."

Teljesen egyetértek, lényegében nekem ennyiben merül ki az egész téma.

Ha valaki elérhetetlennek tűnik, de nem keseregsz ezen, hanem van elképzelésed arról, hogy miként közeledhetnél hozzá az jobb eset.

Ha valakinek az egész szerelmi élményei csak abból állnak, hogy siránkozik az elérhetetlen kapcsolatai miatt, az meg simán nem tudja, hogy mi az a kapcsolat. Vagy mi az a szerelem. Mert szerintem ez a puszta álmodozás nem az. Amikor valakivel megtanultok törődni egymással, annak a módját, hogy miként járhatnátok egymás kedvében, ott kezdődik inkább. Pl. nem tudnék valakivel együtt lenni pusztán azért, mert azon sóvárog, hogy kellek neki, de közben nem tud boldoggá tenni.

A leírásod egyértelműen az a rajongás-féle szerelem. Biztosan te is hízelgőnek vennéd, hogy valaki rajong érted. Én nem föltétlenül tartom ezt igazi szerelemnek, simán rajongásnak hívom. Nem mindenkinek van ilyen természete, hogy ezt komolyan vegye.

Ha valakinek még ez jelenti az igazi szerelmet, akkor nem csodálom azt, ha még nincs egy normális párkapcsolata:)

2016. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!