Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem talalni egy lanyt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalni egy lanyt, akinek nincs pasija, kedves, es elfogad? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Olyan sokat kerek??

Vicces, jomodoru, kedves, okos, szep, [DE] sajna nem egy izmos srac vok!

(Melkesleg ne egocentrikus, hanem megkerdezten egy kivulallot!)

U.I.:Csak divatemos vok :/ (legalabbis nem vagdalom magam)



2016. nov. 25. 15:57
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
én is ilyet keresek de azt tapasztalom hogy foglaltak rég óta az ilyen típusú csajok talán keresgélj tovább
2016. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

"Vicces, jomodoru, kedves, okos, szep"


Ott lesz a baj. Cuki kis feltételek. Még valami? Ja, hogy ennél tökéletesebb csajt nem is lehetne elképzelni? Miért csodálkozol azon, hogy Miss Tökélynek nem te kellesz?


15/L

2016. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tisztazzunk par dolgot...

Nem vqgyok pufok...

Igyekszem a legtapintatosabb lenni...

Es nem egy tokeletes not keresek...

NEM KELL MISS AMERIKA! Eleg egy sima hetkoznapi csaj aki nem megy a sok marha utan (oszt tars) akik divatbol piszkalnak, mert buli, hogy tonkreteszik az eletem...

2016. nov. 26. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Jujj én szívesen ismerkednék emoval, de a fenti feltételek közül talán kettő illik rám szóval kiestem. :D
2017. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!