Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet olyan férfit találni,...

Lehet olyan férfit találni, aki 2 kisgyerekkel is elfogad és szeret minket?

Figyelt kérdés

6 hónapos és 26 hónaposak a gyerekeim. Férjemmel megromlott a viszonyunk. Nem lehet helyrehozni....hosszú történet, nem részletezem.

Mifelénk nincs semmilyen szórakozási lehetőség, nincs hova eljárni kikapcsolódni. Még játszótér sincs, így nagyon nehéz ismerkedni.

Kezdek attól félni, hogy 32 évesen véglegesen magamra maradok a 2 kisgyerekkel.


2010. jún. 22. 11:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megtalálod majd azt a személyt, aki két gyerekkel is elfogad. Járj emberek közé, menj a közelebbi városokba (mert gondolom vidéken laksz, irtad hogy nincs szórakozási lehetőség) és próbálj meg ismerkedni.
2010. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Na igen, autó nélkül nem könnyű... 2 kisgyerekkel nem tudom hova mehetnék emberek közé, olyan helyre, ahol ismerkedni is lehet. Férfiakkal...
2010. jún. 22. 11:13
 3/38 anonim ***** válasza:
71%

Nem maradsz egyedül. Bízz magadban és az életben, és a Jó Istenben.

Ha ott nem is tudsz eljárni szórakozni, sebaj, van interneted. Lehet ismerkedni társkeresőn is. Biztos ráakadsz valakire, vagy ő rád.

2010. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
A másik, hogy iszonyatosan fiatal vagy még. Most kell lépni. Meglátod bátorság, és boldog leszel.
2010. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok autó híján van busz is és a gyerekeket nem muszáj magaddal vidd...a nagyszülőkre is ráférhet egy kis unoka
2010. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Internetes párkeresés marad a legjobb megoldás.
2010. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha nincsenek a közelben nagyszülők, rokonok, akikre rá lehet bízni, akkor kénytelen vagyok magammal vinni őket...
2010. jún. 22. 11:22
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg marad az internet (bár én nem vagyok oda ezért az online ismerkedésért)
2010. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
73%
interneten lehet ismerkedni. Ismerek olyat, aki idősebb, mint te, 3 tizenéves gyereke van, és mégis talált férfit. Ja, és tele van a nő adóssággal. Szóval fel a fejjel. Ha még az ilyenek is találnak, akkor te is fogsz.
2010. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne találnál?? :) Egy kisgyermekeket egyedül nevelő talpraesett, erős nő ne találna??
2010. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!