Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék olyan lányt találni aki elfogad így?

Figyelt kérdés

Nem vagyok menő arc, nem nagy az ismeretségem, gazdag sem vagyok és nem is vagyok kigyúrva.

A legtöbb lány pedig pont nem az olyanokra bukik mint én, hiába is mondják h kerülik őket, végül mindig is a menőknél kötnek ki.

Igényes vagyok magamra, tiszta ruhában járok, eljárok dolgozni, tudtam autóra gyűjteni pénzt. Nem vagyok drogos se alkoholista de mégcsak nem is cigizek.


2014. dec. 13. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csajozási tanácsadótól kéne tanulnod ha ennyire komolyan gondolod és akarsz egyet. Egyébként hiába vagy ilyen meg olyan valamit mégis elrontasz és egyáltalán nem vonzó a bunkóság, csak a lányok félreismerik a bunkókat az elején mert megjátszák magukat.
2014. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kimozdulsz máshova is. A lakásodba nem teremnek csak úgy nők gondolom. Ahhoz ki kell mozdulni a monotonításból és kicsit felhívni magadra a figyelmet. Kezdj el egy hobbit ahol megismerhetsz másokat (lányok)
2014. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem ismerem a mai tiniket, de az én korosztályomban (24 vagyok) biztosan vannak olyan lányok, akik nem a menő arcokat szeretik. Nekem pl sosem volt "menő", kigyúrt pasim, sokkal fontosabb volt mindig, hogy ne dohányozzon, ne igyon, stb., és normális értékrendje legyen...


Biztos, hogy a mai lányok között is van olyan, akinek nem a külsőségek számítanak.

2014. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a csajozási tanácsadókban.
2014. dec. 13. 17:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Szoktam menni társaságba, de nincs ott olyan lány akinek feltudom kelteni az érdeklődését.
2014. dec. 13. 17:50
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem hiszel a csajozási tanácsokban ne kérdezz itt... -.- Mit hittél egy csajt vágnak hozzád? ez nem társkereső...
2014. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
általában, aki azzal példálózik, hogy márpedig a mai nőknek csak a kigyúrt, menő, gazdag pasik jönnek be, általában csak a bombaalakkal rendelkező, "menő" plázacicák jönnek be...szóval csak halkan kérdezem, nincsenek esetleg irreális elképzeléseid?
2014. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem kell bomba alak. Elég ha szép az arca és vékony.

Úgy értettem hogy nem megyek el csajozási tanfolyamokra mert nem hiszek a sikerében.

2014. dec. 13. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Sok pasi el van tévedve. Általában a szép lányok átlagos pasit választanak. És nem azért mert sok a pénze a srácnak. Egyszerűen egy lány szeret jól kinézni és nőnek érezni magát és kiemeli őt egy átlagos srác.

Rám is sokan mondják hogy szép vagyok, diákként hosstes munkákban is dolgoztam. És a párom egy átlagos srác. Nálam kb 10centivel magasabb, pocakos és szőrős :P De mellette nőnek érzem magam. Én egyáltalán nem érzem magam szépnek, de mellette viszont nőnek érzem magam. És ez fontos. Férfinak kell lenni srácok nem pedig macsó, négyarcú kemény srácnak az csak a csitriknek kell. Meg kell mutatni hogy te egy erős férfi vagy akire számíthat a leányzó. A lány meg megmutatja hogy ő egy gyengéd szerető aki gondoskodó :D

2014. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fuh,mennyire ki tud akasztani amikor jönnek velem szembe a pasik,és szétesnek úgy rázzák magukat,elfoglalják a fél járdát,azt hiszik,hogy ettől menők...


Nekem pl soha nem számított,hogy menő arc e pasim,vagy hogy mekkora ismeretségi körrel rendelkezik..Tudjunk jót beszélgetni,legyen számomra vonzó,tudjak pasiként nézni rá,nem mint valami barátra,tudjunk közösen hülyéskedni,megnevettetni egymást..legyen őszinte..


Nincs veled semmi gond..teljesen átlagos pasi vagy..Biztos ,hogy találnál magadnak lányt...csak ne ülj otthon :) ( mondjuk pont én beszélek )

2014. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!