Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit lépjek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lépjek? Érdekelhetem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Tetszik egy ideje az egyik osztálytársam, de egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy ő érez-e irántam valamit. Az sem segít, hogy tudom, 1-2 hónapja elhívott moziba egy lányt, aki visszautasította. Sokszor viszont félreérthető jeleket küld, például túl közel áll vagy hátrasimítja egy tincsem az arcomból(?).Néha úgy érzem, hogy tetszem neki, de aztán jön egy ilyen, mint ez a randi a másik lánnyal és nem értek semmit. Nem tudom, hagyjam az egészet a francba, vagy lépjek valamit?

2016. dec. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned.
2016. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan, menjek oda reggel hozzá és csak úgy kérdezzek rá? Köszönöm a választ :)
2016. dec. 5. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!