Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túltenni magamat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magamat egy szakításon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden fejben dől el, de barátommal egy boldog párkapcsolatban éltünk viszonylag hosszú ideig. Szinte csak olyan tulajdonságait véltem felfedezni, amikről rosszat nem tudnék elmondani. Nagyon fáj ez az egész és tudom, hogy túl fogom tudni rajta tenni magam, de valahogy belegondolok, hogy már soha nem láthatom, szomorúvá tesz. Nincsenek már rá emlékeztető dolgaim, azok voltak az elsők, amiktől búcsút mondtam, bár kicsit bánom, mert dühömben szabadultam meg tőlük, de ha megtartottam volna őket sem jutottam volna egyről a kettőre hamarabb.

Egy olyan ismerősöm sincs, akinek nyugodt szívvel elmondanám a problémáimat, mert senkivel sem vagyok olyan kapcsolatban. Szóval már csal ebből az okból kifolyólag is nehéz nekem.


2016. dec. 5. 23:03
 1/3 anonim válasza:

Sok hatalmas bölcsességgel nem tudunk szolgálni bár már az, hogy ide leírod és megtudod úgymond osztani valakivel az hidd el segít.

Sajnos ehhez idő kell. Az emlékektől megszabadultál így már csak felejteni kell. Nem fogok hazudni nem lesz gyors folyamat de napról napra kevésbé fog fájni, csak próbálj ne rágódni a múlton, hogy mit rontott el ki és hasonlóak.

Látatlanban is biztosan állíthatom, hogy értékes nő vagy és jönni fog majd egy új szerelem ez pedig csak egy emlék marad amiből csak tapasztalat marad hátra.

2016. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Pontosan, akarni kell ez igaz.Kösd le magad valamivel ami nagyon le tud kötni!Lógj a barátaiddal, ismerkedj, barátkozz!

Az gondjaidat pedig ne tartsd magadban mert felőröl és bizony kihat rád!A kisugárzásodon is meglátszik majd.

Sok sikert! :)

Ha gondolod, írj rám, beszélgethetünk!

2016. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, ha lány, nyugodtan öntsd ki a lelked, meghallgatlak szívesen. :)

16F

2016. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!