Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnetek a helyzetet?

Figyelt kérdés

A baratommal egyutt vagyunk 4 honapja. Es neki van egy baratnoje (igazabol tobb van) akibe szerelmes volt 6 even at. Nem voltak soha egyutt mert a lany nem akarta. Nyilvan tartjak most is a kapcsolatot amivel igazabol nem lenne bajom, mert ez normalis nekem is vannak fiu barataim es ot sem zavarja. Engem ez a kis teny zavar, hogy 6 evig volt bele szerelmes es most is mindig ugy beszel rola, hogy milyen okos milyen szep es aranyos . Meg mindig elmondja, hogy mennyire orulj, hogy latja. Es az zavar meg, hogy egyszer komolyabban beszelgettunk es azt mondta, hogy nem hiszi, hogy lesz valaha szerelmes ugy mint akkor. De ezek mellett azt mondja nekem, hogy nagyon szeret es hogy mar nem erez semmit iranta. Viszont egy kozos programunkat lemondta a lany miatt. De megint csak az, hogy mindig oszinten elmesel mindent.

Szoval nem igazan tudom, higy hova tegyem ezeket a tenyeket. Mert altalaban nem vagyok feltekeny az osszes tobbi baratnoje abszolut nem zavar, de most azt hiszem feltekeny vagyok. A kerdes, hogy jogosan vagy inkabb probaljam csak elfogadni, hogy tenyleg nem erez mar iranta semmit?



2016. dec. 3. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon szeret téged!

Viszont emellett lehet nem szerelmes, csak fellángolás volt a részéről irányodba, és az elmúlt... csak megkedvelt, és nagyon jól érzi magát veled :)

2016. dec. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy féltékeny. Akarsz az örök szamár lenni a ló helyett? Nem kéne hagynod hogy hülyét csináljon belőled.
2016. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!