Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk együtt, a kislányunk 4 éves. Neki volt előttem egy 5 évig tartó kapcsolata, amiből született egy lánya, aki most 9 éves. Az exével békében váltak szét, az oka az volt, hogy teljesen elhidegült el egymástól, mások voltak a céljaik, elképzeléseik az életről stb. Ennek ellenére a szakítás után is megmaradt egy normális, mondhatni baráti kapcsolt köztük. Aztán a férjem megismerkedett velem és az éve is férjhez ment. Később nekünk megszületett a lányunk és nekik is lett gy kislányuk, a két gyerek majdnem egyforma idős. Én sosem voltam féltékeny a férjem volt élettársára, nem utáltam, nem volt miért. Mindig normálisan meg tudtuk beszélni amit kellett. Sosem éreztem, hogy a párommal vonzódnának egymáshoz, sőt, egymástól függetlenül mondták azt nekem, hogy soha nem volt nagy szerelem az övék, inkább voltak barátok, mint szerelmes pár.

Ez eddig nem lenne furcsa vagy szokatlan, de a lányaink nagyon összebarátkoztak. Egyenesen imádják egymást. Ha tehetnék, állandóan együtt lennének. A párom exe felvetette, hogy néha összefuthatnánk, hogy a gyerekek játszhassanak, vagy átmehetnének egymáshoz.

Engem ez nem zavarna, sőt, de szerintetek nem jönne ki hülyén?

30/N


2016. okt. 3. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavarna akkor szerintem nem lenne gond
2016. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, csak utólag vettem észre, hogy sok mindent átírt a telefonom.
2016. okt. 3. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebbe négy felnőtt van. Egyik sem aggályoskodik, akkor semmi gond vele. Azért az nem lenne jó, hogy neked oké, de a párod exének a mostani párja féltékenykedne.
2016. okt. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jo peldat mutatnatok a gyerekeknek, ha ilyen komplex problemat ennyire bekesen tudtok kezelni!

Persze van olyan multja a törtenetnek, amit sokan nehezen nyelnenek le, de, ha jol ertelmezem, egyikötök sem artott a masiknak, mincs miert haragudnotok egymasra. Miert nem lehetnetek akar baratnök is?


Vagy elmagyaraznatok kislanyaitoknak, hogy: "Figyu kicsim, nem lehettek mar baratnök, mert anyukaitoknak a tarsadalmi megiteles szerint fujniuk kellene egymasra!"

2016. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak figyelj nagyon jól a férjedre,nehogy elcsábítsa a másik nő!
2016. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A párom exének a férjét sem zavarja, sőt, tett baráti lépéseket a férjem felé. Egyszer pl felajánlotta, hogy segít megcsinálni az autót.

Köszi amúgy a válaszokat, örülök, hogy más sem tartja ezt abnormálisnak.

2016. okt. 3. 10:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem akarja elcsábítani. Szerintem ha együtt akartak volna lenni, akkor el sem jutunk oda, hogy én megismerkedjek a férjemmel, illetve az ex az ő férjével. Másodszor meg ők sosem voltak egy összeillő pár, mi viszont imádjuk egymást a férjemmel és az ex is nagyon boldog a mostani kapcsolatában. 100% biztos vagyok benne, hogy semmit nem akar a férjemtől és ez kölcsönös.
2016. okt. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!