Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy a pénzbeli különbség mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a pénzbeli különbség mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mi átlagosan élünk kertesházunk van édesanyám tanár édesapám üzletkötő.Fizetések 150e 250e.Van egy lány kivel már eléggé összemelegedtünk de most szembesültem azzal hogy tényleg rengeteg pénzük van.Olyan dolgai vannak amiért a szüleim hónapokat dolgoznak. Össze jöhetnénk de tudom hogy hozzá képest csóró vagyok és nem tudnám megadni amit elvár.pl karácsonyi ajándék ilyenek. Vagy amég mi elmegyünk haverokkal sült krumplizni ők a barátnőivel puccos étterembe kajálni. Összefoglalva más kategória igények stb.

Tudom hogy ha igaz szerelem lesz akkor nem lenne gond de tudom hogy sokszor kerülnék rossz helyzetbe emiatt.

-valakinek esetleg tapasztalata?

-Vagy hagyjam amég annyira nem szerettem bele?

Előre is köszi



2016. dec. 11. 13:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt 16 évesek vagyunk
2016. dec. 11. 13:36
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy neki nincsenek nagy igényei és örülne ha olyan barátja/párja lenne aki nem a pénzét hanem őt szereti.


A rossz helyzeteket pedig próbáld lazán kezelni. Ha a lány elfogad téged olyannak amilyen vagy onnantól már rendbe lesztek.


Sok sikert!!!!:)

2016. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elmeletileg osszejohettek igen, gyakorlatilag nem.
2016. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne a penz hatarozzon meg titeket
2016. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a potenciál a lényeg... ez nem a farokméretet jelenti, hanem hogy képes vagy-e normális életben partner lenni. Az hogy neki mi a normális élet az ki fog hamar derülni. Nem kell ettől megijedni, ha nem vagytok összeillőek akkor az ki fog derülni.
2016. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát azért ti sem éltek rosszul... :)


Egyébként meg ne ez határozza meg a kapcsolatotokat. Ha a lány elvárja, hogy mindig drága ajándékot vegyél neki stbstb, akkor inkább hagyd, legalább is én egyből dobnám az ilyet. Ne a pénz miatt szeressen egy lány, vagy mert autóm van. Persze ez fordítva is igaz te sem azért akarj a lánnyal lenni mert húú ő tök menő mert gazdagok a szülei.


És talán az utolsó szón van a hangsúly neki is és neked is a szülők a gazdagok, ha ezzel egyikötök sem él vissza, vagy érzi magát kevesebbnek akkor semmi gond nem lesz.

2016. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem élnék vele vissza az 100% de amikor megveszi magának fél évi gyűjtögetés után a 600000ftos laptopot csak úgy facebookozásra akkor elgondolkozik az ember. Mondtam mi átlagosan élünk de hozzájuk képest... XD
2016. dec. 11. 20:50
 8/8 anonim ***** válasza:
felnőttként voltam hasonló helyzetben.... a lány egy mlm cég top managere volt. Az volt a hobbyja ami anyudnak a munkája. Heti pár napot tanított mert szeretett. Én elmondtam neki amit te nem mersz kimondani. Nos az volt a válasza, ö csak azért nagyzol rázza a rongyot hogy a sok manager palántát behúzza céghez. A palánták bevételének x százalékát ö kapja meg. Ő nagyon sokat dolgozott saját bevallása szerint elöadások, manager palánták és ügyfelekkel való csevegés, kávézás puccos helyen neki munka. Mondtam neki hogy ha nincs szabadideje akkor nem érdekel mint nö. Erre felajánlotta menjek velük. Én keresek napi 6500at tisztán ö melette napi 5000öt el kellett volna költenem....
2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!