Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg létezik szerelem első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

Amikor elballagtam általános iskolából, és az új iskolába kerülve először megláttam, azt hittem elájulok. Mindig néztem a szünetekben, kerestem. A neten is kerestem. Közben lett egy párkapcsolatom, 2 évig voltunk együtt. 1 hónapja szakítottunk és amióta láttam az utcán megint azt érzem. Az osztálytársam ismeri és amikor kimondja a nevét elpirulok és gyorsabban ver a szívem. Nem is ismerem. És mégis. Mi ez?

18/L


2016. dec. 11. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Magyarul ha csak látásból ismered akkor a külseje és a stílusa tetszik csak, amit ily módon tud megmutatni, semmi több szerintem.
2016. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de ahh.. De miért ennyire? És miért nem múlt el 2 év alatt sem? Nem akarom ezt az érzést!:(
2016. dec. 11. 15:54
 3/22 anonim válasza:
Letezik tudnek erool meselni ha akarod valakivel megosztani vavy megbeszelni akkor irj ram privibe fiatal vagyok viszont nem vagyok hulye hogy ne ertsem ezeket 16f
2016. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nálam is van ilyen egy lánnyal kapcsolatban, a mai napig még mindig tetszik nekem és tényleg szívesen megismerném közelebbről, de ez drága oszt társamnak köszönhetően és a lány csőlátása által nem kivitelezhető...

És ennek már lassan 4 éve.... :'(

2016. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Létezik, saját tapasztalat. Ha meglátod a csajt, nem feltétlenül csak a külsejébe szeretsz bele, mert van egy kisugárzása, pl.: mosolygós, kedves, aranyos, és ezért belülről is megszereted. Az már más dolog, hogy egyeseknél egy idővel kiderül, hogy belülről más, mint amilyennek látszik. De amikor meglátsz egy csajt, a jellemét is meglátod ránézésre, legalábbis azt, amit a külvilág felé mutat. Mondom, más kérdés, hogy mennyire tetteti, de nem csak a külsőt veszed észre első látásra. :D Ha gondolod, írj és mesélek. :D


16/f

2016. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
létezik szerintem tekintve hogy sok ember külseje elárulja a belsejét az öltözködése a megjelenése és az alakja is sokszor elárul elég sokat. nekem az első barátnőm így volt megláttam és egyből beleszerettem...és anélkül hogy beszéltem volna vele pár szót is volt egy elképzelésem hogy milyen személyiség lehet és mint kiderült utána nem sokat tévedtem
2016. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy halálosan plátói szerelmes vagyok. Múltkor láttam az utcán, a barátaival állt és amikor közeledtem az egyik haverja rám mutatott és néztek mindannyian és ilyenkor többet képzelek bele.. Nagyon rossz ez az érzés. Valószínű soha nem fogok egy árva szót sem beszélni vele, csak tisztes távolságból imádom :'D
2016. dec. 11. 17:15
 8/22 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. 3 éve tetszik az egyik osztálytársam és hiába volt más kapcsolatom,nyári szünet mindig újra és újra megtetszett. Ez is első látásra rajongás volt:) Bízom benne,hogy ennek van jelentősége és az élet még összehoz minket.
2016. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Szia. Nem is voltunk együtt 2 évig :D 15 hónap. És 17 leszel most milyen 18? XD És milyen 1 hónapja szakítottunk? :"D mos volt. De most már értem a szakítás okát. Tudtam én ;) Mindenhol megtalállak :P Te kis álszent :D
2016. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ui.: Na akkor, hogy is van ez a rá se tudsz nézni fiúkra miattam? :) Mennyire benned van a kamuzás :D
2016. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!