Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem h nem ez a legnagyobb problémám.:D nyáron megismerkedtem egy lánnyal,akivel bffek lettünk. Néha osszekaptunk de azon kívül semmi.. Csak mivel balfacan voltam és "féltem" a lanyoktol, így eléggé megromlott a kapcsolat .. Közben meg is szerettem, na de mind1.tanultam belőle. Azóta jött 5 lány az életembe ,akik nyomuktak/nyomulnak rám. De vhogy 1 hét után megunom őket es azt keresem benne, akit nyáron megismertem. Visszatérve annyira megromlott a kapcsolatunk h viberen anyaztuk egymást, fbn letiltottuk a számát meg kitoroltem. De még instan is letiltottam és nincs pofam ráirni..amúgy is van egy genyo aki rá hajt:"D. De aminek még köszönhetem az hogy iszonyú nagy a távolság köztünk.mit tegyek? Mindenkiben Őt keresem, és a lányok 90%át lenezem mert ők nem azok a sportoló 10/10 és csajok.. előtte nem volt így, csak ördögi körbe kerültem:/ Még1xleírom:D :hogyan feldjtsem el? Miatta már a wellhello és calvin harris zenéket is kezdem megutalni mertó jut eszembe..14/f, aki össze-vissza beszél:D . A szerzek csajt nem jó,mert akivel tegnap megismerkedtem a vásárban mára unalmasnak tűnik.
2016. dec. 11. 17:59
 1/1 Szabolcsattila ***** válasza:
Kérj tőle találkozót mikor ráér. Kérj tőle bocsánatot de valami látványos módon mert nagyon megbánthattad (nem tom ki volt a hibás). Mond el hogy csak rá gondolsz és más nem érdekel téged csak ő. Remélem bejön mert ha nem is legalább lezárod. Hogy utál vagy mégis tudná folytatni az csak rajtatok áll. 14/F
2016. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!