Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megérné még ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harasztimate kérdése:

Szerintetek megérné még ezek után küzdeni a lányért? Ezt ma irta :

Figyelt kérdés

"En imadlak, birlak meg minden . De en nem szeretnek kapcsolatot . Es legyszi probald meg, mert en nem szeretnem azt, hogy most emiatt menjen tonkre a baratsagunk. Kerlek, ha szamodra fontos vagyok ez szeretsz akkor megprobalod"


körülbelül 4-5 hete ismerjük egymást, 2 hete volt egy éjszakánk is , amikor egész este kézen fogva járkáltunk, összebujtunk,csókolóztunk, nagyon tetszettem neki állitolag, belsőleg, külsőleg is, aztán az utóbbi egy hétben valami történt, (azóta nem találkoztunk amugy, az a randi óta) mert mindig kitalált valami kifogást, vagy elhalasztottuk vagy valami hülyeség. aztán az elmúlt egyhétben nemjöttünk ki annyira,vagyis de , de feszültek voltunk.. mindegy.


én-Jó , ezt a beszélgetést szerintem most zárjuk le

ő-Elege konnyen feladod

én-Szia

ő-Szia


ti mit tenétek a helyembe? én tényleg szerelmes vagyok belé, ő is nagyon az volt állitólag, aztán az elmult egy hétben volt ez az egész váltazás, hogy csak "barátként szeret, de ugy nagyon" lehet esetleg valami hátsó probléma? meg mire akarhatott utalni ezzel a "künnyen feladoddal?" próbáltam vele beszélni, de nem mondott semmi használhatót.



#szerelem #párkapcsolat #viszonzatlan #megéri e küzdeni érte?
2016. ápr. 9. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jameg mondta 4 napja kb hogy az oké barátilag szeret, de még alakulhat bárhogy.
2016. ápr. 9. 16:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írd meg neki hogy ->

"Ne csak azt lásd az egészben hogy könnyen feladom meg egyebek. Egy szóval sem mondtam.Azt is láthatnád hogy nekem ez milyen nehéz."


Egyébként szerintem ha egyszer megtett valamit akkor másodjára csak mégkönnyebb lesz.Egyszóval nem kizárt hogy történhet még köztetek valami ha érted mire gondolok.


Ja és igen lehet hogy van valami amit nem akar elmondani de ne zaklas vele szerintem.Csak esetleg finoman kérdezz rá hogy ->

"Van valami hátsó probléma ami miatt nem szeretnéd velem folytatni ilyen szinten ezt a dolgot?Kérlek őszintén válaszolj mert nekem ez nagyon fontos."

2016. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de szóval akkor még van eséj a dologra? mert én tényleg csaka rra tippelek hogy van valami a szüleivel például.. gondolkoztam rajta hogy ráirok egy barátnőjére, csak az a baj, hogy egyikkel se beszéltem még eddig egy szótsem köszönésen kivül, és ugy is elfog mondani neki mindent, szóval nemtudom így megérné-e. ja és 17f 14 l
2016. ápr. 9. 16:54
 4/11 Erik91 válasza:
100%
Nem akarok ünneprontó lenni, de mikor velem ilyesmi történt és közölte hogy maradjunk csak barátok, meg barátként szeret stb... egy másik srác volt a háttérben. De ne így legyen nálad :) Állj elé és beszélj vele ahogy a fenti kommentelő is írta. Ne félj oda állni beszélj vele. Gondolj bele hogy melyik a rosszabb ha beszélsz vele és elveszíted vagy ha nem teszel semmit és az miatt veszíted el. És ha beszélsz vele nem feltétlen lesz rossz a végeredménye. Sok sikert :)
2016. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát a beszéléssel nincsen probléma, tegnap előtt is mivel nem jöttek össze a talik, fogtam magam , aztán elsétáltam egy virággal a házuk elé, aztán irtam neki h jöjjön le, fontos , aztán mondta hogy tényleg neharagudjak , meg minden de nemtud, mert hogy széthányta a fejét, aztán letettem a virágot és leléptem.. szerintem én már minden tőlem telhetőt megtettem, nemtudom hogytudnám még "erőltetni" vagy "küzdeni"
2016. ápr. 9. 17:51
 6/11 Erik91 válasza:
Suliban nem tudsz vele beszélni? Egy olyan helyen ahol kettesben tudtok lenni közben. Mondjuk a korodat nem írtad így csak tippeltem hogy sulisok vagytok még ^^ De ha ott nem megy akkor találni egy olyan alkalmat amikor tudsz vele beszélni kettesben. Ha meg nagyon leráz minden alkalommal és mindig valami indokkal (kifogással) akkor talán kár erőltetni.
2016. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Nem rossz ötlet amúgy hogy ráírsz az egyik barátnőjére.De mint tudjuk ez valószínüleg visszajut a lányhoz és ebből még akár jól is jöhetsz ki hogyha úgy fogalmazod meg amit mondani akarsz hogy ne az jöjjön le a barátnőjének hogy te vissza akarod szerezni a lányt mindenképpen meg stb hanem inkább az hogy aggódsz érte és érdekel téged hogy biztos rendben van e.Ezt biztos értékelni fogja a lány hogyha visszajut hozzá.


Egyébként szerintem ne add fel.Próbálkozz még.De ne szavakkal hogy "én szerelmes vagyok beléd próbáljuk meg stb" hanem tettekkel és akkor még csak azt sem mondhatja hogy dehát ő megmondta neked hogy köztetek csak barátság van.Aztán igazából ha így viselkedsz vele ilyen kedvesen(mint eddig mert ahogy látom így viselkedtél vele pl.:virág)akkor hogyha tényleg többet érez irántad akkor meg fog inogni abban a "köztünk csak barátság" dologban és kb ilyenkor szoktak "csak úgy" megtörténni a dolgok.Gondolok itt csókra pl.

2016. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de ahhoz hogy beszélhessek vele, elkéne érnem hogy élőben talizzunk, mert most facebookon bárki bármit mondhat.. most elkezdhetem játszani a beletörődött barátot , aztán elcsábitan.. sőt igazából ezt látom az egyetlen értelmes lépésnek
2016. ápr. 9. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:

1) megmondod neki, hogy erről élőben kell beszélnetek

ha nem egyezik bele, akkor felejtős.

2) ha mégis, akkor figyeld, mikor hazudik, és amikor gyanítod , hogy kamukéró van, akkor nézz mélyen a szemébe, és mondd neki, hogy az igazat mondja. Hogy nyugodtan mondhatja azt, ami van.


Am szerintem csak be van szarva, vagy hallott vmit rolad vagy nemtom.

2016. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
egyébként leírom mivolt, ha valakit érdekelne esetleg: még aznap este kirakott depis képeket magáról mystoryba snapre, aztán másnap ráirtam , aztán 2 órán át beszélgettünk, hogy nagyon szarul érzi magát mindenért, meg hogy biztos elegem van belőle, meg nagyon magabizonytalan lett, és nem akart tovább megsérteni engem , azért mondta ezt, nagyon szomorúnak tűnt, állitólag kb egész beszélgetés alatt sirt, aztán megnyugtattam h hülyeség amit gondol, aztán azóta rájöttem hogy milyen éretlen még.. meg elgondolkodtam , hogy tényleg RÁ van-e szükségem , mert elég rosszul bánik a helyzettel, teljesen megváltozott.. iszonyat gyerekes, semmi komolyság, pedig tudhatná hogy én elég komolyan állok hozzá,ő meg mintha csak az egyik barátnője lennék.. szóval ja,elég erősen gondolkodom hogy itthagyom végleg... de egyébként nagyon köszönöm a válaszokat, jól estek, és elég segitőek is voltak!
2016. ápr. 14. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!