Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ofő és köztem mi lehet (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ofő és köztem mi lehet (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az idén bekerültem a közép iskolába.Nagyon jófej ofőt kaptam.Tényleg figyel mindenkire, mundenkinek segít,stb... Próbál egy osztályt csinálni belőlünk...

Viszont én már az elejétől fogva írtam neki facebook-on ha valaki rosszalkodott mert már mindenkit idegesített hogy nem tudnak csöndbe maradni az osztálytársak... Aztán mindig megis köszönte nekem hogy szóltam, meg volt hogy engem meg is bízott hogy mondjam meg kik voltak a rosszak.Aztán volt egy álmom (nincs egy hónapja) azt álmodtam hogy megment engem.Utána mikor felébredtem ezen elgndolkodtam és úgy gondoltam hogy lehet hogy tetszik nekem.Elmondtam ofőnek és mondta hogy még nem volt ilyen helyzetben és segíteni fog nekem, ad nekem tanácsokat, beszélget velem.Aztán pár nap eltellt akkor kezdtem el érezni hogy tényleg tetszik nekem.Aztán suliba is csak szerdán meg csütörtökön látom.24 szakmája van és alig van ideje sokszor mert mindig rohan.Aztán írtam neki facebook-on hogy erősödik bennem a dolog és mondta hogy igyekszik segíteni.Aztán volt hogy megígérte hogy szerdán beszéljünk egy órát.Megkérdezte hogy mit képzeltem el rólunk.. Én nem képeltem el semmit sem igazából.Aztán sokmindenről beszélgettünk.. És a végén mondta ha van valami írjam majd le neki.Meg lehet hogy majd minden héten egyszer összehozunk egy beszélgetést.Múltkor ofő órán elkérte a tollam és után a tollat meg sem mertem fogni, nem mertem vele írni.Több mint egy hét telt el hogy újra írjak vele... Amikor a közelében vagyok mindig zavrban vagyok és röhögök mint a hülye gyerek.Mondta hogy igen, néha vannak ilyen kitöréseim.Meg mindig mondja hogy imádja,szereti,kedveli ahogy nevetek.Ha ofő közelébe vagyok biztonságban érzem magamat és minden rosszat elfelejtek.Meg mikor csak rá gondolok hevesebben ver a szívem, ha látom akkor pedig mégjobban dobog a szívem.(Ezt mondjuk még nem tudja..) Suliban nem tudunk sokat beszélgetni sem mert ott is rohan sokszor de van hogy félrehívom hogy beszélgessünk.Ha rá gondolok boldog vagyok, ha vele vagyok boldog vagyok.Mondta hogy nyílván tanár-diák viszony nem lehetséges (ezt én magam is tudom hogy miért... és nem szeretnék vele összejönni) Inkább csak megölelni vagy puszit adni neki ezt szeretném.Viszont neki nincs barátnője se felesége... De nekem mondta hogy van egy nő aki tetszik neki és régóta beszélgetnek és úgy érzi hogy majd ő fog neki szűlni gyereket.Nem lettem ettől szomorú meg attól sem hogy nem lehetünk együtt.Igazából facén se nagyon merek neki írni nem akarom hogy azt higyje hogy zaklatom... (igazából tudja hogy nem akarom zaklatni..) Néha ráírok,múltkor mondta hogy facén nincs sok ideje beszélgetni de ha szeretném akkor nyugodtan írjam le amit szeretnék hogy majd legyen ideje gondolkodni.. Nagyon jó ember ismerő az ofőm.Tudja hogy szégyenlős vagyok meg bezárkózott.Meg mondta csütörtökön is ofő órán hogy van aki nem fél az X Y yerektől és ofő rám nézett és kimondta a nevemet.Aztán pont szünetbe kint beszélgetett és pont látta hogx az X Y személy megakart ütni aztán én ugyan úg mentem a gyereknek mert keketszkedett velem.. Ofő látta hogy az X Y személy kifut a teremből, látja hogy elindulok az X Y személy felé és ofő odajön hozzánk és az X Y személyt veszi elő és megijesztette hogy lekever neki egyet.(mozdulat megvolt de nem ütötte meg cska ráijesztett..) Aztán én meg mentem vissza a terembe.Viszont ofő mindig figyel rám.Meg mondta ő is hogy tényleg olyan fogalmazásom van mint egy felnőttnek.Barátoknak barátok vagyunk.Viszont fogalmam nincs mi állhat-e dolog mögött.Értelmes és normális válaszokat várok, előre is köszönöm!



2016. dec. 17. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Te teljesen beleestél. ^^

De mint láthatod van nő a saját korosztályában, aki tetszik neki és ki is kötötte, hogy nem lesz köztetek semmi ilyen viszony.

Egyszerűen egy kedves diákja vagy, ne képzelj bele többet, mert nagyon fájni fog, amikor koppansz.

19/L

2016. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ofő és közted mi lehet? Levegő.
2016. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Kedveli az őszinteségedet és nagyra tartja. Az állását azonban nem fogja kockára tenni, ebben biztos lehetsz. Előbb érettségizz le, aztán ha úgy alakul, akkor lehet több köztetek.

Gyanítom amúgy, hogy a tanár arra az illető hölgyre vár, hogy kicsit kedvesebb legyen vele, hogy észrevegye őt, de ha ez nem jön össze 3 évig még, addig talonban tart.

2016. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
94%

Cuki sztori.:)

de én sem látok benne sok potenciált :/ nagyon megüthetitek a bokátokat,ha lenne valami, de tök jó hogy ezt így látod te is és nem mész fejjel a falnak.

Ki tudja talán évek múlva lesz valami :)

2016. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdekel hogy ilyen esetben mit lehetne tenni mert nem nagyon beszélgetek erről a dologról és most végre kibeszéltem magamam és okosodtam valamennyivel.Továbbra is várom a válaszokat.

2016. dec. 17. 19:18
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én azt látom, hogy egy elszigetelt lány vagy, talán túl sok felnőtt is vesz körül. Ezért a kortársaiddal annyira nem jössz ki. Viszont a hormonok miatt súlyt a szerelem utáni vágy, így az egyetlen potenciális partner, akiben bízhatsz és felnézhetsz az a tanárod. Szerintem ezt ő is látja, és a abszolút a helyzeted és naivitásod kihasználása lenne, ha lépne.

Ez még igazából nem szerelem. Vagy mondhatjuk úgy is: a szerelembe vagy szerelmes. Ezen sok lány átesik, még az is lehet, hogy a suliban több lány is van úgy mint te. Nekem is volt ilyen sztorim általánosban, csak én sosem vallottam be a tanárnak.

2016. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó teljesen jól látod a dolgokat, esetleg ha lenne kedved majd beszélgetni akkor írj privátba majd:D nem szokásom nyitottnak lenni igaz de néha megesik hogy a zárkózottak is nyitottak.



Amit nem mondtam még el az az hogy sokszor összefutok az ofővel szünetben.De csak úgy hogy ő mellette van valaki, éppen beszélget valakivel vagy ez nálam is így van fordított esetben.De sokszor összetalálkozunk.Ennek van ia jelentősége vagy nincsen?

2016. dec. 17. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént eset a következő: (10-12 éve kb)


Egy osztrák suliban Magyarországon volt egy fiatal biológia tanár, aki egy lánnyal hasonlóan volt. Sokan láttak egy fajta kötődést vagy bizalmat kettejük között, de a tanár nem akart semmit nyilvánosan. Megvárta az érettségit, majd akik bioszból érettségiztek nála azok jelest kaptak, de ez a lány csak négyest, hogy igazolja ezzel saját magát, hogy nem kivételez senkivel se. Amúgy érettségi után összejöttek, összeházasodtak, és ma már több gyerekük is van. Szóval semmi sem lehetetlen. Ráadásul úgy, hogy a férfi osztrák, az akkori lány pedig magyar.

Majd azért várjuk 3-4 év múlva ide a válaszodat, hogy hogy alakult!!! :) :D

2016. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az előzők jók,de van egy tanácsom.nemond ezt el a barátaidnak.lehet hogy vki elmondaná a többieknek.a szüleiddel viszont beszéld meg!
2016. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz köztetek semmi. Az ofőd más lányt szeret ezt a tudtodra is adta. Kedves veled de ne képzelj bele semmit. Gondolom nem tudja mit kezdjen a helyzettel ezért próbál veled beszélgetni. Meg amúgy is szerencséd van hogy ilyen az osztáyfőnököd. De tényleg nem lehet semmi köztetek. Írtad hogy meg akarod ölelni/puszilni ez könnyen megoldható. Ha pl akkor van a szüli/névnapja mikor suli van adj meki valami ajándékot de ne tul nagyot az talán feltünne a többieknek. Jó lehet például egy csoki odaadod utánna biztos megölel vagy ad egy puszit. Legalábbis mikor én adtam ajándékot egy tanáromnak akkor így volt( félre ne értsd én nem voltam szerelmes bele csak az osztály kedvenc tanára volt ezért adtunk neki ajándékot).

A másik pedig mivel nem lehet köztetek semmi próbálj meg megismerni más fiukat az osztályodból a környezetedből. Ki tudj lehet megtetszik valaki akivel össze is jöhet a dolog. Írtad hogy nagyon zárkózott vagy így ismerkedni is nehezebb lesz erre az egyre sajnos nm tudok tanácsot adni mert én is ilyen vagyok ovi óta nagyon zárkózott és nehezen találok barátokat is. Valószínűleg emögött valami áll nálam pl hogy mindig csúfoltak kibeszéltek utáltak és ezt a tudtomra is adták. De ezellen nem lehet mit tenni. Próbálj meg kinyílni beszélgess minél több emberrel akkor talán sikerülhet.

Remélem hogy tudtam segíteni. Ha akarsz beszélni valamiről amiről másnak nem mertél írj nyugodtan privit.:)

13/l

2016. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!