Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliból aki tetszik. Nem tudom hogy én is tetszem-e neki. Szoktam vele beszélgetni meg szemeztünk is különben nagyon kedves megértő ember . Az az igazság hogy az ő apja az enyémmel dolgozik és az apám szokott az övével beszélni és ő visszamondta hogy a fiú mit gondol rólam ezt mondta állítólag rólam: "jófej tud komoly lenni és nagyon vicces lány". Szerintetek akkor most tetszem neki? És amúgy van két lány akik nyomulnak a fiúra az eggyik állítólag megmondta neki kerek perec hogy mit gondol róla és elég durván elutasította. Szerintetek tetszem neki vagy nem? Tudnátok tanácsot adni hogy mit csináljak?

2016. dec. 25. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondom, amit hallani akarsz: igen!

De amúgy a világban a nemek egyjogúak, ugyanúgy kezdeményezhetsz te is, nem szégyen.

2016. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
annyit érdemes tudni a fiúkról így előjáróban(jómagam is az vagyok), hogy ok nélkül nem bókolnak, főleg nem a hátad mögött, másrészről viszont ez még így önmagában nem biztos hogy azt jelenti, hogy beléd van esve. Viszont az megint csak egy nagyon jó pont, hogy az apjával beszélt rólad:D Szóval szerintem ebből lehet valami, hogyha kicsikét belevágjátok magatokat a dolgokba, és nem csak ez a sejtés meg távolról nézelődés, vagy esetleg kisebb beszélgetések vannak. Hogy hogyan belevágni? Kérdezd őt komolyabb témákról, hogy van-e barátnője pl, vagy aztán kérdezheted szemtől szemben is hogy rólad mit gondol, milyen lányok jönnek be neki, ha bátor vagy akkor ez a kérdés után megkérdezhted tőle, hogy te beletartozol-e abba a kategóriába stb. tehát párkapcsolati téren kérdezősködni, érdeklődni és párhuzamot vonni a párkapcsolat és magad között számára. Tehát elhúzni a témát az orra előtt, és közben ezt valamilyen szinten összekapcsolni magaddal, hogy ez a kapocs|párkapcsolat+te:D| megjelenjen a fejében, úgymond célozgatni.:D
2016. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2. vagyok, így ezzel a módszerrel nem vagy tolakodó, mert nem erőszakolsz rá semmit, csak kíváncsi vagy a véleményére.:D Továbbá elküldeni sem tud jó okkal, mert nem azt mondod, hogy szerelmes vagy belé:D
2016. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt egy lány ismerősöm(már nem találkozgatunk), aki nagyon jó volt ebben, mindenkiből kiszedte, hogy ki kinek tetszik, de mégis vicces volt, és egyáltalán nem tolakodó, pedig én zárkózott voltam ilyen téren:D
2016. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat, válaszokat és kedves utolsó válaszoló esetleg telefonszámot le tudsz adni a lábáról :D
2016. dec. 26. 22:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis a lánytól
2016. dec. 27. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!