Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek már Vége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek már Vége lesz? 3 éves kapcsolat,18L

Figyelt kérdés

Egyik nap mèg semmi baj sem volt, majd másnap hirtelen kijelentette, hogy beleunt abba, h mindig ott vagyok ahol ő ès az árnyèka vagyok. Ès abba is beleúnt, h amikor szeretnè, hogy oda menjek bezzeg nem megyek oda. Mondtam neki, hogy igyekszem ezen valtoztatni ezentul.

Aztán azota eltelt 2 nap ès már teljesen más lett... már nem úgy ír nekem mint azelott. Regen kaptam millio szivet, matricat, most kuld egy szivet es a szeretleket sem irja mar ki. Tudom, nem ebben kell merni, h szeret -e. De ez eddig nem igy volt, es nagyon latszik, h mint aki epitene le a kapcsolatot. Nagyon fáj nekem ez, 3 eve vagyok vele.

Ès rossz hogy most nem tudom mi van, mièrt teszi ezt. Hirtelen egyik napról a másik napra teljesen megváltozik.

A szilvesztert sem toltottuk mar egyutt.

Nem tudom, h ezt a problemat h oldjam meg, mert ha sok vagyok neki, akkor igy eleg nehez..

De mit csinaljak? Ne keressem, ne irjak neki?

Ketsegbe estem.

18L 18F



2017. jan. 1. 03:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ma megbeszeltuk.

Viszont vegig o beszelt elmondta ugyanazokat a problemakat ujbol amiket le is irtam es regi problemakat is felhozott.

Aztan vegul azt mondta ker 3 nap gondolkodasiidot.

Pentek delig. De pont penteken leszunk 3 evesek.

Mit gondoltok errol?:((

2017. jan. 3. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia, ezzel együtt már csak három napotok van - nem sok.

Addig nem is fogtok találkozni? Akkor nem egy osztályba/ suliba jártok? (Vagy mégis?)


A tinikapcsolatok ált. nem tartanak örökké... ez a 3 év is nagyon dicséretes.

Továbbra is azt gondolom, h. ez már a végjáték. Azért szorítok Nektek, h. mégse így legyen!

Nagyon 'függsz tőle' érzelmileg? Ő a'minden', a legfontosabb személy az életedben? Ha így van, és nincsenek más 'bástyák' is (szülők, testvér(ek), barátok, osztálytársak, akikkel jóban vagy), nagyon nehéz lesz az ezt követő időszak... Kitartást!

2017. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Huhuuuu*-* vege a gondolkodasi idonek*-* vilagi cuki lett *-* azt

Mondta ne szervezzek semmit mert penteken elakar vinni valahova*-*

2017. jan. 4. 19:10
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok, minden jó, ha a vége jó :)
2017. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!