Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az unokatesóm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stephanie14 kérdése:

Szerelmes vagyok az unokatesóm kiszemeltjébe. Szabad?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A helyzet az hogy van egy unokatesóm akivel 2 év csak a korkülönbség.Mind ketten lányok vagyunk és kamaszok.Én 14 ő 12.

Legjobb barát kapcsolat van köztünk a rokonság mellett.A nagybátyjánknak van egy barátnője akinek van egy testvére aki 12 éves nagyon helyes srác.Most szilveszterkor voltunk náluk először és mind ketten a fiúra voltunk kiváncsiak.

Én egy dagi kis fiúcskának képzeltem el de mégis kivácsi voltam rá.Éppen a folyosójuk tükrében fogtam kontyba a hajam mikor kifáradt a szobájából és lehoppolta magát a kanapéra.Mikor megláttam rögtön kalapált a szívem és megtetszett még akkor is ha 2 évvel idősebb vagyok nála.Viszont az unokatesómnak eszébe jutott Facen megkesresni és rá is írt.A srác vissza írt és azóta beszélgetnek és most már sziveznek is.Az unokatesóm pedig már szerelmet vallott neki.Nem tudom mihez kezdjek hisz nagyon féltékeny vagyok.

Tudom bunkóság de nem tudok leállni.

Már letöltöttem róla képeket és nagyon várom hogy újra lássam.Ilyenkor mitévő legyek?


2017. jan. 2. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Juj de cuki vagy :D
2017. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen kéne még gondolkodnia az unokatesódnak 12 évesen.

Meg te is...mit akarsz egy 12 éves gyerektől?? Te is gyerek vagy még, ő meg pláne..

2017. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez csak rajongás. Lehet, hogy erős, de több nem lehet (ha jól értelmeztem nem is beszélgettettek, legalább is nem említetted).
2017. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#igaza van a kettesnek. Éretlenek vagytok. Nem csak ő, te is
2017. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!