Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat a szerelem?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja volt egy fiú, akit neten ismertem meg és a második találkozáskor megcsókolt. Iránta elindult valamiféle fellángolásom, nem tudtam odafigyelni semmire, nem volt étvágyam, nem aludtam stb, és már nagyon elegem volt magamból. Ezután a 2. alkalom után két nappal bejelentette, hogy soha nem vonzódott hozzám se testileg, se lelkileg, így abba kellett hagynunk. Egy héttel a csalódás után találkoztam az egyik baráti társaságban egy másik fiúval, aki egyértelműen érez valamit irántam, mindig az én érdekeimet nézi, vele töltöttem a szilvesztert és nagyon kedvelem, de most egyelőre nincs meg bennem az a fellángolás szerű érzés, ami az előzőnél. Lehet, hogy már óvatosabb vagyok és azért? Kialakulhat még, ha jobban megismerjük egymást élőben? (neten sokat beszélünk) Kéne már éreznem valamit, vagy még korai? Nagyon szimpatikus nekem, de ez az előző nagyon rosszul esett és össsze vagyok zavarodva.
2017. jan. 2. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán
2017. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen lett a talánból <3
2017. jan. 4. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
DE JÓ EZT OLVASNI *.* ugyan ebben a helyzetben vagyok én id.
2019. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, Én is -enid
2019. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!