Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú. Beleszerettem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Beleszerettem. De túl bonyolult a story. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy fiút megismertem 2 éve, és megtetszett. Az évek során egyre jobban megkedveltem, pedig nagyon minimálisan találkoztunk. Egy lány oszt.társam eldöntötte hogy neki (is) tetszik ez a fiú... mit tegyek hogy ne szakadjon meg a barátságunk ezzel a fiúval? Vagy hogy több legyen akár csak egy csöppnyivel is mint barátság? ((Akit érdekel az story annak megírhatom privátban.))

#fiú #lány #szerelem #feleslegesharmadik
2017. jan. 5. 19:28
 1/3 wrspeed80 ***** válasza:
Írd!😃
2017. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj ne màr gyerekek! Fiu es lany kozott nincs baratsag. Foleg ugy hogy lehetne ha mar ha neked tetszik... egy ido utan erezni fogja ha mashogy nezel ra es kinos lesz... vagy jojj ossze vele vagy felejtsd el
2017. jan. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd!:)
2017. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!