Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba akinek van barátja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja járnak és hosszútávra tervez kapcsolatokat a lány, szóval nem cserélgeti a barátjait havonta. De nagyon jól kijövünk, ritkán találkozunk inkább neten szoktunk beszélgetni, de odavagyok érte.

Kockáztassam a jelenlegi inkább baráti kapcsolatot vagy inkább ne? Van rá esély, hogy bejövök neki de nem olyan lány aki csak úgy dobja a pasiját másért.



2014. máj. 20. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg szét mennek
2014. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hosszútávra tervez.. előző kapcsolata közel másfél évig tartott, annyit biztos nem várok
2014. máj. 20. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem is szereted annyira...
2014. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tetetsz semmit, amíg kapcsolatban van.Ha színt vallasz, az csak azon változtatna, hogy tönkretennéd a barátságodat.És gondolom a jelenlegi kapcsolatát nem áll szándékodban tönkretenni.Én a lány helyében többet nem állnék veled szóba, ha megtennéd.

A lényeg, hogy nem tudod lecsapni a srác kezéről, szóval legyél gyors, amikor ennek vége lesz.Nem olyan biztos, hogy ez is kitart másfél évig.

2014. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet nem fog addig tartani. Másfél évet senkire nem fogok várni, akkor élem az életem, ha találok valakit összejövök vele, de ha éppen úgy alakul hogy szakít és nekem sem lesz senkim akkor majd lecsapok rá..

Csak ha már barátok vagyunk mittomén fél éve, akkor abból hogy lehet kapcsolat?? Eléggé bebarátzónázódom ennyi idő alatt :D

2014. máj. 20. 16:43
 6/6 anonim válasza:

Csak az a nő foglalt akin fekszenek..

Hódítsd meg, ne zavarjon a másik srác

2014. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!