Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit KELL most tennem? (Bonyolu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit KELL most tennem? (Bonyolult) beleszerettem az elettarsam occsebe.

Figyelt kérdés

Szuksegem van a segitsegetekre ahhoz, h egy komoly dontest hozzak! Felnott ember vagyok.. Es most megsem erzem magam annak! Sokszor a kulvilag sokat segit... Remenykedem!


Elozmeny az annyi, h a parom sokat dolgozott, sokat voltam az occsevel, es egymasba szerettunk. Szivbol szeretem, es egyre rosszabbul viselem a csaladi talalkozokat, meg stb. Hihetetlenul szeretjuk egymast a baratom occsevel, es az egesz kapcsolat nagyon kiegyensulyozott es tokeletes. A baratom irant semmit sem erzek, csak szeretem mnt embert.. De ennel semmi tobb..probaltam kiverni ezt a egeszet a fejembol.., de nem megy:( nem tudom mit tegyek. A baratomoccse az edesanyjukkal el .. Ott nem talalkozhatnk.. Ha elkuldom a parom, o is az anyukajahoz megy... Egyedul nem tudnek maradni... Az occse nem tud idebutorozni, mert az feltuno lenne...ha en Anyukamhoz koltozok, akkor ott szinten nem talalkozhatunk... Az egesz szituacio egy nagy bonyodalom! Mit tegyek , h a ,,paromat,, se bantsam meg de mi is boldogok legyunk az occsevel!?


2012. júl. 4. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:

ki vagy te? juli a bariköztből?

ja az nem lehet ő most égett bennt a padláson

2012. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy nem tudsz egyedül lenni. Itt pedig ez lenne az első lépés. SZakítani a mostani barátoddal és időt hagyni neki az emésztésre. Majd amikor letisztázta és tovább lépett, esetleg fel lehet hozni az új kapcsolatod az öccsével, bár ez az egész úgy gáz , ahogy van! De még mindig egyenesebb lenne lassan és tisztességesebben csinálnod, mint így, kavarni a háta mögött. Gusztustalan megoldást választottál! Ideje tiszta vizet önteni a pohárba és lépni! Senki ne költözzön egyelőre sehová, max a mostani pasid haza az anyjához! Nem lehet valakit lecserélni a tesójára egyik napról a másikra!
2012. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az lenne a legtisztességesebb dolog, ha elmondanál mindent a barátodnak és őszinte lennél vele! Ennyit minimum érdemel! Ha már így alakult a helyzet, azt úgysem tudod megakadályozni, hogy ne legyen szenvedés ... ! :/
2012. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hmmmm. Talán szakíts a pároddal és állj össze az öcsivel.

Azt hiszem, ez lenne a fair... Vagy nem?

2012. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Enis csak ember vagyok... Nem tudom iranyitani az erzeseim ... De igen az OSZINTESEG LENNE A LEGJOBB MEGOLDAS! csak ezt az Occse nem szeretne..
2012. júl. 4. 16:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Először is szakíts az élettársaddal. Úgy tisztességes, ha ezt megléped. Majd ha rendbeszedted magad és a gondolataid, bútorozz össze azzal, akivel boldog vagy. Minden más verzió csak szappanoperás kavarás.
2012. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod irányitani az érzéseidet? Azt elhiszem, hogy nem tudsz beleszeretni valakibe, csak azért, mert ugy volna helyes. De azt, hogy vannak tiltott kapcsolatok, azt igazán betarthatod, mert ennek a testvérpárnak az életébe jol belesz-rtál az biztos. Lehet, hogy egy életre meggyülölik egymást miattad. (Na nem, mintha az öcsike nem tett volna meg mindent ezért.) Bár hallottam már olyant, hogy testvérek egy lyukra jártak, de az megegyezéses alapon volt. Ha éppen ilyen szerencséd van???
2012. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerelmes belem az occse! A parommail nincs szexualis kapcsolatom! Szerencsere.. Kurv@ sz@r a szitu ... Tudom , h en generaltam.. De megoldast keresek, mert egyeul nem megy!
2012. júl. 4. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Megldás fentebb. Vess véget az élettársi kapcsolatnak, mielőtt bármi másba belefogsz. Aztán majd gondolkodhatsz, hogyan tovább.
2012. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az a helyzet, ahol semmi nem árt jobban, mint ha őszinte vagy a pároddal. AZ ŐSZINTESÉG A LEGROSSZABB!

Ha elmondod a párodnak, akkor szakít veled - ami most rossz persze, de idővel mindkettőtöknek jön egy újabb kapcsolat, és összevész az öccsével, mondjuk 10-20 évre...

- és ezzel megmérgezik egymás életét.


Ne azért lépj ki a kapcsolatból vele, mert az öccsét szereted, hanem mert őt már nem. Te írtad, hogy szexuális kapcsolatotok (már) nincs. Ha már szexuálisan sem vonzódtok egymáshoz, akkor miért vagy vele?

Hány évesek vagytok?

2012. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!