Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! Milyen szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Milyen szöveggel tudnám leégetni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác, aki szó szerint el van szállva magától. Szeretné, ha lefeküdnék vele, mire mondtam, hogy biztos nem, erre ő mondta, hogy inkább örüljek, hogy egy olyan fiú mint ő le akar velem feküdni, máskor erre tuti nem lesz alkalmam és ha nem fogadom el az ajánlatát, akkor azt kell elfogadnom, hogy majd csak csúnyák akarnak velem szóbaállni.


Nem érri meg, hogy nem kérek belőle és pont azért fordulok ide hogy hátha valaki tudna nekem mondani valami jó lekoptató dumát :D Se türelmem, se időm nincs ilyen emberekre és már elegem van belőle.


2017. jan. 5. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy a srác az osztálytársam és általában a haverjaival lóg, akik többnyire felsőbb évesekből állnak, szóval azt az alkalmat is el kell valahogy kapnom, hogy előttük égessem le :D
2017. jan. 5. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelencsd fel verbális zaklatásért:D
2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sírjak vagy nevessek az egyesen?? az jelentsd, legalábbis tudtommal magyarúl ez a helyes.

Hát ahhoz kéne pár dolgot tudni még a srác személyiségéről, viselkedés módjáról, öltözködéséről.

2017. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ez van velem is.. 😂😂 de en nagyon kisztottam h megis kinek érzi magát? Mindenki elott... De szerintem pl mond azt neki h ha nem kell a lányoknak akkor legalabb ne ilyen szánalmasan próbálkozzon.. Es foleg ne nálad mert esélye sincs nálad egy olyan fiúnak mint o.... Vagy egesz egyszeruen USD meg.. Az is epp elég ego..
2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg neki hogy ezzel az ajánlattal saját magát járatja le. Tessék itt van hogy miért: ha szerinte hozzád rajta kívül csak csúnya fiúk közelednének, az tulajdonképp azt jelenti hogy valami nagyon nincs rendben a fejével, hiszen olyan lányt zaklat aki a saját logikája szerint nem érdemli meg :D Szerintem csak mondd meg neki hogy ha nem akarja hogy a barátai előtt is elkezd ezt az ő kis defektjét ecsetelni, szálljon le rólad
2017. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!